جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
۸:۵۲:۴۴ - دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجتمع فرهنگی و هنری گچساران مناسب کار فرهنگی هنری نیست
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه مجتمع فرهنگی و هنری گچساران مناسب کار فرهنگی نیست، گفت: باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود. ۱۱۴ نور به گزارش ۱۱۴ نور ، سید موسی خادمی اظهار داشت: مجتمع فرهنگی و هنری گچساران به عنوان یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام قابل واگذاری استان مشخص شده ولی مورد استقبال سرمایه‌گذاران […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه مجتمع فرهنگی و هنری گچساران مناسب کار فرهنگی نیست، گفت: باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

۱۱۴ نور

به گزارش ۱۱۴ نور ، سید موسی خادمی اظهار داشت: مجتمع فرهنگی و هنری گچساران به عنوان یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام قابل واگذاری استان مشخص شده ولی مورد استقبال سرمایه‌گذاران قرار نگرفته است.

وی عنوان کرد: این مجتمع فرهنگی و هنری در دو مرحله در روزنامه استانی و کشوری فراخوان عمومی شد ولی کسی به عنوان سرمایه گذار برای واگذاری این پروژه اعلام امادگی نکرد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر کاربری مجتمع فرهنگی و هنری شد و افزود: در صورت تغییر کاربری مناسب به طور حتم مورد استقابل سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد.

خادمی بیان کرد: مجتمع فرهنگی و هنری گچساران با داشتن ۶۰ اتاق کاربردی چندانی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری ندارد و باید تا یک ماهه آینده توسط اداره‌کل ارشاد تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگی و هنری گچساران ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: تنها محوطه‌سازی این پروژه مانده و قابلیت استفاده دارد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب