دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۷
۲۱:۳۱:۴۹ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامات آمریکا نتیجه شکست در خاورمیانه است
امام جمعه باشت تصمیم به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست ها را دیگر اقدامات ناشیانه آمریکا برشمرد و آن را نتیجه شکست آمریکا در خاورمیانه دانست. ۱۱۴ نور حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی در جلسه جذب سرمایه در بخش های اقتصادی که درسالن فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اینکه آنها بخواهند سپاه […]امام جمعه باشت تصمیم به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست ها را دیگر اقدامات ناشیانه آمریکا برشمرد و آن را نتیجه شکست آمریکا در خاورمیانه دانست.

۱۱۴ نور

حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی در جلسه جذب سرمایه در بخش های اقتصادی که درسالن فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اینکه آنها بخواهند سپاه را در لیست تروریست ها قرار دهند کار خطرناکی است زیرا در چند روز اخیر فر مانده سپاه پاسداران نیز موضع کوبنده ای گرفته اند و اعلام کرده اند در صورت بروز چنین اقدامی، ارتش آمریکا همسنگ داعش قرار خواهند گرفت.
وی خواستار هوشیاری ملت ایران در قبال این اقدامات شد و گفت: همه ما باید در مقابل این مواضع که جزء مواضع ملی ما است هوشیار باشیم و معتقدیم که باید در مقابل آنها مواضع صریح و معقول گرفته و تصمیمات مناسب را بگیریم.
امام جمعه شهر باشت تأثیر اقدامات ترامپ بر اقتصاد ایران را مقطعی دانست و ادامه داد: معتقدیم که نظام ما آنقدر مقتدر است که از این اقدامات لطمه نخورد اما در طی این مدت شاهد افزایش دلار تا نرخ ۴ هزار تومان در کشور بودیم.
حجت الاسلام عبودی اقدامات اخیر ترامپ را ناشی از استیصال و درماندگی در برنامه های پیش بینی شده دانست و گفت: آمریکا بر این باور بود که با ایجاد گروه تروریستی داعش می تواند خاورمیانه را طبق برنامه ریزی های خود اداره کند اما با ورود نیروهای سپاه پاسداران به منطقه اهداف آنها نابود شد.
وی طرح تجزیه عراق در قالب اقلیم کردستان را ناشی از شکست داعش در منطقه دانست و گفت: بعد از شکست داعشآ آمریکایی ها به دنبال نفاق جدید در منطقه خاورمیانه هستند.
حجت الاسلام عبودی همچنین با اشاره به اتفاقات و موضع گیری های اخیر رییس جمهور آمریکا در قبال برجام ابراز داشت: اینچنین موضع گیری هایی از سوی ترامپ و ایالات متحده آمریکا مسبوق به سابقه است کما اینکه قبل از این نیز پیش بینی هایی در مورد نادیده گرفتن برجام از سوی سردمداران آمریکا شده بود.
وی موضع گیری مسئولان جمهوری اسلامی ایران را در قبال این اقدام مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: خیلی از کارشناسان آمریکایی نیز این اقدام ترامپ را نپسندیده و معتقدند که نادیده گرفتن برجام به ضرر آمریکا خواهد بود.

معارضات مردمی مهم ترین مشکل اجرای طرح های اشتغال زا است
حجت الاسلام عبودی با اشاره به طرح های ارائه شده در جلسه ابراز امیدواری کرد که در صورت اجرای این طرح ها بسیاری از مشکلات اشتغال جوانان برطرف شود.
وی افزود: همه مسئولان لازم است در راستای اجرای هر چه سریع تر این طرح ها همکاری لازم را داشته باشند.
حجت الاسلام عبودی یکی از مشکلات عمده در اجرای طرح های اشتغالزا در شهر باشت و استان را معارضات مردمی دانست و خواستار همکاری مردم و مسئولان در اجرای هر چه بهتر این طرح ها شد.

خبرنگار پوران پور

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب