دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۷
۲۲:۱۲:۱۶ - پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پی نجات جان کودک ۴ ساله از مرگ حتمی صورت گرفت؛ پیام تشکر رییس شبکه بهداشت و درمان باشت از اورژانس ودرمانگاه شهید بهشتی
در پی نجات کودک چهار ساله از مرگ حتمی فرشاد رستمی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در پیامی از زحمات اورژانس ۱۱۵ و درمانگاه شهید بهشتی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد. ۱۱۴ نور در متن پیام رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت آمده است: پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس و فوریت […]

در پی نجات کودک چهار ساله از مرگ حتمی فرشاد رستمی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در پیامی از زحمات اورژانس ۱۱۵ و درمانگاه شهید بهشتی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

۱۱۴ نور
در متن پیام رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت آمده است:
پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس و فوریت های پزشکی ۱۱۵ و کادر درمانی مرکز شهید بهشتی شهرستان باشت، بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی از زحمات شما را در جهت تلاش برای اهدای زندگی دوباره به کودک ۴ ساله ارج می نهیم.
خداوند منان را شاکریم که به یمن تلاش و جدیت همکاران محترم، شاهد شگفتن دوباره گل لبخند بر صورت خانواده این کودک هستیم و ضمن قدردانی از تلاش های شایسته و ارزشمند همکاران خوب و تلاشگرم در مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ۱۱۵ و کادر پزشکی و درمانی مرکز شهید بهشتی شهرستان باشت، از خداوند متعال تداوم خدمت به جامعه و سلامت و سعادتمندی برای این عزیزان را خواستارم.
همچنین از مردم فهیم و مهربان شهرستان باشت که از طرق مختلف ( تلفنی، پیامکی و حضوری) ما را مورد الطاف بی شائبه خود قرار داده اند تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند توفیق ادامه خدمت باعزت برای مجموعه همکاران را خواستارم.
گفتنی است در روز ۳ آبان پس از مرگ کودک ۴ ساله باشتی و قطع امید از احیای زندگی دوباره به این کودک در حالی که همگان قصد انتقال پیکر بی جان این کودک به سردخانه را داشتند پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس ۱۱۵ به همراهی کادر درمانگاه شهید بهشتی ناامید نشده و با پیگیری های مستمر درخواست انتقال کودک به شهرستان کچساران کردند که به دلیل عدم وجود اوژانس هوایی در آن لحظه، در تماس با مرکز فوریت های اورژانس شهرستان بویراحمد یک فروند بالگرد به محل اعزام و با تلاش کادر پزشکی و انجام عملیات احیاء خوشبختانه این کودک به زندگی بازگشت.
خبرنگار پوران پور


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب