جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
۱۱:۴۰:۲۰ - یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری شرور متواری در گچساران
فرمانده انتظامی گچساران گفت:شرور و سارق فراری سابقه دار ، طی یک عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد. ۱۱۴ نور سرهنگ سید محمد موسوی،فرمانده انتظامی گچساران در این خصوص گفت : مأموران انتظامی پاسگاه عبدالهی در پی دریافت خبری مبنی بر مخفی شدن شرور و متهم فراری سابقه دار در یکی از روستاهای دشت لیشتر، بلافاصله […]

فرمانده انتظامی گچساران گفت:شرور و سارق فراری سابقه دار ، طی یک عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.
۱۱۴ نور
سرهنگ سید محمد موسوی،فرمانده انتظامی گچساران در این خصوص گفت : مأموران انتظامی پاسگاه عبدالهی در پی دریافت خبری مبنی بر مخفی شدن شرور و متهم فراری سابقه دار در یکی از روستاهای دشت لیشتر، بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه پلیس این فرد متهم دستگیر شد.

وی افزود:این فرد دارای سوابق متعدد از جمله سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف در استان های بندر عباس، فارس و فرار از زندان یاسوج در حدود دو سال پیش و تعدی و تمرد نسبت به ماموران انتظامی و درگیری با یکی از قضات دادگاه یاسوج را در کارنامه سیاه خود دارد.

فرمانده انتظامی گچساران ارتقاء ایجاد فضای روانی مناسب و احساس امنیت عمومی شهروندان را از مهم ترین هدف پلیس این شهرستان بیان کرد و گفت: توقع بر این است که مردم نیز نسبت به محیط پیرامون خود حساس باشند و هرگونه موارد مشکوک را به ۱۱۰ گزارش کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب