جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
۹:۲۴:۲۹ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبر کذب جذب نیرو در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
خبر جذب نیرو در این شرکت کذب است. ۱۱۴ نور به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ، در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو توسط این شرکت ، روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جوابیه ای اعلام کرد خبر جذب نیرو در […]

خبر جذب نیرو در این شرکت کذب است.

۱۱۴ نور

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ، در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو توسط این شرکت ، روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جوابیه ای اعلام کرد خبر جذب نیرو در این شرکت کذب است .

به استحضار می رساند چند روزی است که خبری در فضاهای مجازی مبنی بر جذب نیروی راننده دارای گواهینامه ویژه (لودر ، جرثقیل ، بیل مکانیکی و …) انتشار یافته و بر اساس آن جمع کثیری از همشهریان محترم با مراجعات مکرر به دفاتر مسئولین ذیربط این شرکت و از جمله رییس محترم اداره ترابری این موضوع را پیگیری می نمایند . از سوی دیگر شنیده شده که به همین منظور جمع زیادی نیز در مقابل دفاتر کاریابی شهرستان تجمع کرده اند .

باتوجه به اینکه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران درحال حاضر هیچگونه مجوزی برای جذب نیرو (تحت هر عنوان) ندارد ، لذا باتوجه به اهمیت موضوع روابط عمومی این شرکت به جهت شفاف سازی افکار عمومی اعلام می نماید این خبر کذب می باشد .

بدیهی است درصورتیکه درآینده گشایشی در این خصوص حاصل شود ، مراتب به نحو مقتضی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب