جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷
۹:۰۲:۱۱ - جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه نقاشی هنرمند معلول گچسارانی افتتاح شد
رئیس اداره ارشاد گچساران گفت: نمایشگاه آثار آبرنگ هنرمند معلول گچسارانی در نگارخانه شهید جعفر سجده ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران افتتاح شد. ۱۱۴ نور به گزارش ۱۱۴ نور ،امیرحسین نوروزی  گفت: نمایشگاه نقاشی آثار آبرنگ  محبوبه زمانی زاده تا ٣ اسفند  در نگارخانه شهید سجده ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا […]

رئیس اداره ارشاد گچساران گفت: نمایشگاه آثار آبرنگ هنرمند معلول گچسارانی در نگارخانه شهید جعفر سجده ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران افتتاح شد.

۱۱۴ نور

به گزارش ۱۱۴ نور ،امیرحسین نوروزی  گفت: نمایشگاه نقاشی آثار آبرنگ  محبوبه زمانی زاده تا ٣ اسفند  در نگارخانه شهید سجده ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا می شود.

وی از حمایت آثار هنرمندان در همه زمینه های هنری خبر داد و گفت : این اداره آمادگی کامل را جهت ارائه آثار هنرمندان با برگزاری در فضاهای متنوع در سطح شهر دوگنبدان و حتی استان دارد و با گرمی از پیشنهادات این عزیزان استقبال می کند.

نوروزی خاطر نشان کرد: امیدوارم این نمایشگاه زمینه ای جهت به میدان آمدن همه هنرمندان در سطح شهرستان و استان باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت : بازدید از این نمایشگاه  در دو نوبت صبح و عصر و بازدید برای عموم شهروندان می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران بیان داشت: برپایی نمایشگاه‌های هنری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و برپایی کلاس‌ها و جشنواره‌های مختلف از جمله برنامه‌هایی بوده که انجمن هنرهای تجسمی گچساران امسال اجرا می‌کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب