شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۱۱:۲۲:۲۳ - چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن عاطفه ها در مدارس گچساران برگزار شد
۱۱۴ نور به گزارش ۱۱۴ نور، در مراسم متمرکز نواختن زنگ جشن عاطفه ها که روز چهارشنبه در دبستان دخترانه  آسیه برگزار شد، مدیر اموزش و پرورش شهرستان گچساران  در سخنانی، این مراسم را جشن تقسیم شادی ها با یکدیگر و کمک به دانش آموزان نیازمند توصیف کرد. ایوب مقیمی گفت: مشارکت دانش آموزان و […]

۱۱۴ نور

به گزارش ۱۱۴ نور، در مراسم متمرکز نواختن زنگ جشن عاطفه ها که روز چهارشنبه در دبستان دخترانه  آسیه برگزار شد، مدیر اموزش و پرورش شهرستان گچساران  در سخنانی، این مراسم را جشن تقسیم شادی ها با یکدیگر و کمک به دانش آموزان نیازمند توصیف کرد.

ایوب مقیمی گفت: مشارکت دانش آموزان و خانواده ها در جشن عاطفه ها که از چند سال پیش در ماه مهر و آغاز سال تحصیلی در مدارس برگزار می شود، بسیار خوب بوده و این کمک ها بلافاصله در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

مدیر اموزش و پرورش شهرستان گچساران ادامه داد: زنگ جشن عاطفه ها امسال در ۱۴۸ مدرسه گچساران به صدا درآمد .

گفتنی است همه ساله و همزمان با آغاز سال تحصیلی ، کمیته امداد امام خمینی (ره)با همکاری برخی نهادها جشن عاطفه ها را برای جمع آوری کمک های مردمی به دانش آموزان نیازمند را برگزار می کند .

به گزارش راک نیوز، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران نیز در این مراسم با قدردانی از کمک های دانش اموزان و خانواده های آنان به جشن عاطفه ها، گفت: کمک به همنوع از آموزه های مهم اسلامی است که خیلی به آن سفارش شده است.

محمد خادمی افزود: امسال برای جمع آوری کمک های دانش آموزان و خانواده های آنان ۱۶ هزار و ۵۰۰پاکت نامه بین آنان از طریق مدارس توزیع شده تا کمک های نقدی خود را داخل آن قرار داده به مدرسه تحویل دهند.

وی اضافه کرد: در مراسم جشن عاطفه های سال قبل، دانش آموزان گچساران افزون بر ۲۲۰ میلیون ریال کمک کردند که امسال این رقم افزایش می یابد.

در این مراسم نمادین دانش آموزان و مسئولان کمک های نقدی خود را به صندوق ریختند.

طنین زنگ عاطفه ها باز هم در مدارس گچساران پیچید+تصاویر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام