جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۱۳:۲۴:۴۵ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کل ارشاد مشخص شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مشخص شد. ۱۱۴ نور معاون کنونی هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد زودی سکان مدیریتی مهمترین نهاد فرهنگی استان را برعهده خواهد گرفت. ” محمدعلی پیرسبزی ” از نیروهای ” غلامرضا تاج […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مشخص شد.

۱۱۴ نور

معاون کنونی هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد زودی سکان مدیریتی مهمترین نهاد فرهنگی استان را برعهده خواهد گرفت.
” محمدعلی پیرسبزی ” از نیروهای ” غلامرضا تاج گردون ” نماینده کنونی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی محسوب می شود که حدود هشت سال است که مسوولیت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشته است.
” پیرسبزی ” البته سابقه حضور در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی این استان را در کارنامه خود در سال های ۸۱ و ۸۲ هم بهمراه دارد.
“رضا دهبانی پور ” مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزدهم خردادماه ۱۳۹۸ استعفای خود را به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیم کرد و با آن موافقت شد.
 ” دهبانی پور ” به قصد کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات کهگیلویه بزرگ استعفا داده که بنا به برخی شنیده ها تاکنون مورد استقبال جریان های سیاسی و طیف های مردمی واقع نشده است.
با انتخاب ” پیرسبزی ” در مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عملا می توان گفت که این اداره کل نیز به ” غلامرضا تاج گردون ” رسید تا برای اولین بار یک گچسارانی مسوولیت این اداره کل را برعهده بگیرد.
زمان معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در روزهای آینده خواهد بود.
بنظر می رسد این اداره کل نیاز به یک بازسازی اساسی جهت پویایی در حوزه های مختلف دارد و البته ” پیرسبزی ” بدلیل تجارب بالایی که در حوزه هنر دارد بطورحتم خوب می داند که باید آشتی دوباره ای در این حوزه ها با اقشار تاثیرگذار فرهنگی و هنری ایجاد کند.
برخی از پروژه های عمرانی دهها سال مانده برزمین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیازمند تزریق اعتبارات ویژه از سوی نهادهای مرتبط بویژه سازمان برنامه و بودجه استان و شخص ” تاج گردون ” رئیس کمیسیون برنامه و بودجه دارد که ” پیرسبزی ” بدلایل مختلف می تواند در این حوزه  نیز تاثیرگذار باشد.” امان الله نجفی ” از زمان استعفای ” رضا دهبانی پور ” مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان ” سرپرست ” این اداره کل منصوب شده بود.
 باتقدیر فراوان از تلاش های برادر عزیزمان جناب آقای ” نجفی ” در دوران سرپرستی بر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، انتصاب دیگر برادر عزیز و باتجربه مان جناب آقای ” محمدعلی پیرسبزی ” را به جامعه فرهنگی و هنری استان تبریک و امیدست در اواخر دهه ۹۰ شاهد تحولی تاریخی در این حوزه در استان خود باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام