جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۹:۳۶:۰۵ - چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مانور تخلیه اضطراری ، امداد و نجات از ارتفاع در گچساران برگزار شد
 ۱۱۴ نور همزمان با هفته پدافندغیرعامل ، مانور تخلیه اضطراری ، امداد و نجات از ارتفاع با حضور جمعی از مسئولان در دبیرستان دخترانه دوره اول نیایش شهرستان گچساران با موفقیت اجرا شد . در این مانور نیروهای عمل کننده نحوه خروج اضطراری دانش آموزان از مدرسه همراه با نحوه نجات جان مصدومین حادثه را […]

 ۱۱۴ نور

همزمان با هفته پدافندغیرعامل ، مانور تخلیه اضطراری ، امداد و نجات از ارتفاع با حضور جمعی از مسئولان در دبیرستان دخترانه دوره اول نیایش شهرستان گچساران با موفقیت اجرا شد .

در این مانور نیروهای عمل کننده نحوه خروج اضطراری دانش آموزان از مدرسه همراه با نحوه نجات جان مصدومین حادثه را با بکارگیری امکانات امدادی و انتقال آنها به آمبولانس های مستقر در محوطه مدرسه و نیز اطفای حریق ناشی از وقوع حادثه فرضی به نمایش گذاشتند .

این مانور به منظور آشنایی دانش آموزان با موقعیت های بحرانی و چگونگی برخورد آنها با این شرایط برگزار شد .

هشتم آبان ۱۳۸۲ سال‌روز فرمان رهبرمعظم انقلاب در ارتباط با تشکیل پدافند غیرعامل در کشور است و در تقویم جمهوری اسلامی هشتم تا ۱۴ آبان هفته پدافند غیرعامل تعیین شده است و شعار امسال این هفته « پدافند غیرعامل ، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید » تعیین شده است.

این مانور به همت اداره آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان صنعت نفت ، واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر ، نیروهای آتش نشانی شهرداری و شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد .

مانور تخلیه اضطراری ، امداد و نجات از ارتفاع در گچساران برگزار شد+تصاویر

 

مانور تخلیه اضطراری ، امداد و نجات از ارتفاع در گچساران برگزار شد+تصاویر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام