شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۲۳:۲۴:۵۷ - دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سنگربان گچسارانی پیشتاز در انتخاب بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا
۱۱۴ نور سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) قصد دارد تیم منتخب چهار سال اخیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به انتخاب کاربران انتخاب کند. به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور ،سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روزگذشته یک نظرسنجی به راه انداخت تا بهترین سنگربان سال ۲۰۱۶ را با رأی مخاطبان خود انتخاب کند که […]

۱۱۴ نور

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) قصد دارد تیم منتخب چهار سال اخیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به انتخاب کاربران انتخاب کند.

به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور ،سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روزگذشته یک نظرسنجی به راه انداخت تا بهترین سنگربان سال ۲۰۱۶ را با رأی مخاطبان خود انتخاب کند که رشید مظاهری، سنگربان سابق ذوب‌آهن و حال حاضر تراکتور سازی تبریز در این لیست جای گرفته است که در سال ۲۰۱۶، در ۸ بازی آمار ۵ گل خورده و ۵ کلین‌شیت را برجای گذاشت.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره مظاهری نوشته است: همراه با لخویا که اکنون الدحیل نامیده می‌شود، ذوب‌آهن مستحکم‌ترین خط دفاع را در مرحله گروهی داشت و در شش بازی تنها دو گل خورد، این عملکرد بیشتر به‌خاطر نمایش چشمگیر محمدرشید مظاهری در دروازه ذوب‌آهن بود. کسی که یک دروازه‌بان برجسته در مرحله نخست مسابقات بود.

خالد عیسی از العین امارات، ایگناتی نستروف از لوکوموتیو ازبکستان، شوساکو نیشیکاوا از اوراوارد دایموندز ژاپن و ودران جانجتویچ از اف‌سی سیدنی استرالیا، سایر نامزدهای عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ هستند.

محمدرشید مظاهری دروازه بان گچسارانی تیم ملی و تیم تراکتور سازی تبریز،تاکنون در این نظرسنجی که در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال برگزاری است از سایر رقیبان خود پیشی گرفته است .

اگرچه مردم کشور عزیزمان ایران و هم استانی ها و همشهری های محمدرشید مظاهری قطعا در این رویداد بزرگ تاریخی فرزند خود را تنها نخواهند گذاشت و با مراجعه به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نظرسنجی به این جوان آینده دار فوتبال ایران و آسیا رای خواهند داد.

برای شرکت در این نظرسنجی، “اینجا “را کلیک کنید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹  

    رشید مظاهری

  2. ناشناس   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹  

    مظاهری موردتائیدوانتخاب


صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام