شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۲۱:۲۳:۴۵ - دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید مدیر کل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد از کتابخانه برتر کشوری
۱۱۴ نور مدیرکل ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی وضعیت و رفع مشکلات، از کتابخانه برتر کشوری در روستای جلیل گچساران بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی ‌‌بلور گچساران: «محمدعلی پیرسبزی» امروز دوشنبه (۱۵ اردیبهشت) با همراهی مدیر کانون های مساجد استان، رئیس ارشاد […]

۱۱۴ نور

مدیرکل ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی وضعیت و رفع مشکلات، از کتابخانه برتر کشوری در روستای جلیل گچساران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی ‌‌بلور گچساران: «محمدعلی پیرسبزی» امروز دوشنبه (۱۵ اردیبهشت) با همراهی مدیر کانون های مساجد استان، رئیس ارشاد اسلامی و بخشدار مرکزی گچساران، از کتابخانه امید خیرآباد جلیل گچساران، بازدید کردند.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر و تشکراز زحمات خانم افضلی مسئول کتابخانه امید اظهار داشت: جای افتخار برای همه مردم استان دارد که کتابخانه امید روستای خیرآباد جلیل در آخرین جشنواره کشوری روستاها و عشایر دوست دار کتاب در سال ۹۸ جزو ۱۰ نفر برگزیده کشوری انتخاب شدند.

وی خاطر نشان کرد: کتاب بخشی از فرهنگ جامعه است، و پیوند نا گسستنی با سایر ارکان فرهنگ دارد؛ هراندازه که مردم به آگاهی و دانایی باور داشته باشند، به همان اندازه گرایش به مطالعه و کتاب خوانی رشد پیدا می کنند.

پیر سبزی، بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در سطح جامعه، تصریح کرد: در فرهنگ دینی و اسلامی ما تاکید ویژه ای به مطالعه کتاب خوب و با محتوای سالم شده است.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد درادامه تصریح کرد: با توجه به نام گذاری سال ۹۹ به سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، این جهش تولید می تواند حوزه های هنری و فرهنگی را هم در برگیرد، و شاهد پیشرفت های چشم گیری در این زمینه ها باشیم.

پیرسبزی، یکی از مشکلاتی که جامعۀ کنونی ما از آن رنج می برد، علمی نبودن کارها و نبودن فرهنگ مطالعه در سطح مدیران عالی تا سطوح پایین است، و بسیاری از عقب ماندگی های جامعه ما به ویژه در عرصۀ بهره وری، ناشی از همین معضل است.

در ادامه افسانه افضلی، مسئول کتابخانه امید خیرآباد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه و ارائه گزارش از وضعیت کتابخانه، و فعالیت های به عمل آمده، خواستار همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تهیه منابع تازه‌های نشر در زمینه های تاریخی، ادبی، هنری، روانشناسی و فلسفی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام