چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
۲۱:۵۴:۰۶ - شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
۱۱۴ نور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان از آخرین وضعیت بیماران مبتلایان به کویید ۱۹در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد پرویز یزدانپناه گفت: تعداد بیمارانی که در قرنطینه خانگی هستند ۴۵۲ نفر است  و تعداد ۱۰۴ نفر بهبود یافته بالینی و بهبودی کامل نیز هزار و ۵۶۳ نفر است. وی گفت: تعداد فوتی های بیماران […]

۱۱۴ نور

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان از آخرین وضعیت بیماران مبتلایان به کویید ۱۹در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

پرویز یزدانپناه گفت: تعداد بیمارانی که در قرنطینه خانگی هستند ۴۵۲ نفر است  و تعداد ۱۰۴ نفر بهبود یافته بالینی و بهبودی کامل نیز هزار و ۵۶۳ نفر است.

وی گفت: تعداد فوتی های بیماران کرونایی در استان ۳۱ نفر است که از این تعداد ۲۸ نفر بیماری زمینه  ای داشتند و ۳ نفر نیز بیماری زمینه ای نداشتند.

یزدانپناه عنوان کرد: در طی هفته گذشته در استان تعداد ۲۲۰ نفر مبتلا به کویید ۱۹ در استان شناسایی شد که از این تعداد ۱۰۰ نفر شان در شهرستان گچساران ۴۲ نفر در شهرستان بویراحمد و ۳۸ نفرشان نیز در شهرستان کهگیلویه بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: در بقیه شهرستان های استان نیز افزایش کمتری داشتیم، اکنون وضعیت شهرستان های استان به این گونه است که گچساران در شرایط قرمز قرار دارد، شهرستان های بهمئی و لنده کم خطر تر هستند شهرستان های بویراحمد، دنا در وضعیت نارنجی و باشت و کهگیلویه در وضعیت زرد قرار دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام