چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
۷:۱۴:۲۶ - سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت کرونا در گچساران
  ۱۱۴ نور معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد ۶۴۸ مورد از نظر ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مثبت اعلام شده است. سی و هشتمین جلسه  اضطراری ستاد مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و روسای ادرات در […]

  ۱۱۴ نور

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد ۶۴۸ مورد از نظر ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مثبت اعلام شده است.

سی و هشتمین جلسه  اضطراری ستاد مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و روسای ادرات در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

در این نشست آقای بانشی معاون دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون تعداد ۳هزار و ۱۹۵نمونه از بیماران مبتلا و مشکوک به ویروس دریافت شده است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا  تاکنون تعداد ۶۸۴ مورد از نظر ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مثبت  اعلام شده است، ابراز کرد: از مجموع این تعداد ۳۱۳نفرخانم  و تعداد ۳۷۱ نفر آقا  در سطح شهرستان به این ویروس مبتلا شده اند.

وی  عنوان کرد: از مجموع ۶۸۴ مورد مبتلا به ویروس کرونا تعداد ۵۷نفر در مناطق  روستایی و تعداد ۶۲۷ بیمار مبتلا به کرونا در سطح شهر شناسایی شده‌اند.

بانشی در ادامه ابراز کرد:هم اکنون ۴۱ بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در بیمارستانهای گچساران بستری هستند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر چهار بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بخش آی.سی.یو بیمارستان شهید رجایی بستری هستند که حال عمومی آنها رضایت بخش است.

بانشی با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون سه مرحله غربالگری صورت گرفته است، افزود:در مرحله نخست تعداد ۱۰۸هزار و ۳۷نفر، در مرحله دوم ۹۱هزار و ۲۳۱نفر و در مرحله سوم ۶۵هزار ۲۳۱نفر غربالگری و ارزیابی شدند.

 معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به گشت‌های مشترک با اداره صمت اشاره و عنوان کرد: صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند از سوی شبکه بهداشت اخطاریه صادر شده است.

 بانشی خاطرنشان کرد: در خصوص بازدید از ادارات در جهت رعایت پروتکل بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خوشبختانه وضعیت ادارات گچساران بهتر شده است.

 وی ادامه داد: در گشت‌هایی  که در سطح بازار صورت گرفته است متاسفانه صنوف املاک و خودرو  پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام