جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
۱۴:۲۰:۰۸ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روایت ۳۵ ساله چشم انتظاری مادر کهگیلویه و بویراحمدی در ماه من/ شهدا را فراموش نکنید
۱۱۴ نور ویژه برنامه سحرگاهی ماه من در برنامه ای زنده به روایت چشم انتظاری ۳۵ ساله مادر شهیدی پرداخت که به مادر شهدای گمنام کهگیلویه و بویراحمد مشهور اسنت.  ماه من سحر گاه ۱۳ اردیبهشت برنامه ای را روی آنتن برد که حکایت تلخ چشم انتظاری مادری را از کهگیلویه و بویراحمد بازگو می […]

۱۱۴ نور

ویژه برنامه سحرگاهی ماه من در برنامه ای زنده به روایت چشم انتظاری ۳۵ ساله مادر شهیدی پرداخت که به مادر شهدای گمنام کهگیلویه و بویراحمد مشهور اسنت.

 ماه من سحر گاه ۱۳ اردیبهشت برنامه ای را روی آنتن برد که حکایت تلخ چشم انتظاری مادری را از کهگیلویه و بویراحمد بازگو می کرد که ۳۵ سال است چشم به راه فرزند شهیدش هست.

احمدیان روایتگر ۸ سال دفاع مقدس  که جنگ را با گوشت و پوستش لمس کرده بود از لحظه های انتظار گفت و ابراز داشت: مادر شهید سید فضل الله خوید از مردم خواسته تا شهدا را فراموش نکنند و گلزار مطهر شهدا را خلوت نکنند چرا که مادران شهدا خوشحال می شوند.

احمدیان روایتگر درد مادری بود که او را در کهگیلویه و بویراحمد با نام مادر شهدای گمنام می شناسند، مادری که هر گاه شهید گمنامی میهمان این استان است لالایی های او و آغوشش میزبان آن شهید است.

روایتگر ۸ سال دفاع مقدس تاکید کرد وقتی از این مادر پرسیدم تا چه زمان می خواهید چشم انتظار فرزند شهیدت باشی گفت : تا زمانی که یا او بیاید یا من بروم.

ویژه برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان شبکه سه سیما در ۳۰ قسمت ۸۰ دقیقه با عنوان “ماه من ” ، یک برنامه ترکیبی زنده با آیتم‌های جوان‌پسند است که با اجرای نجم‌الدین شریعتی از اول ماه مبارک روی آنتن قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تلگرام