یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
۱۸:۳۲:۰۲ - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کولاک کشتی‌گیران نونهالان کهگیلویه و بویراحمد در کشور
۱۱۴نور در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر کشور فرنگی‌کاران […]

۱۱۴نور

در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر کشور فرنگی‌کاران کهکیلویه و بویراحمد ضمن کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز، بر سکوی سوم تیمی ایستادند.

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی نونهالان چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور که به میزبانی شهر مشهد مقدس برگزار شد، نمایندگان شایسته استان با درخشش خود موفق به کسب ۲ مدال طلا یک نقره و یک برنز شدند.

بر پایه این گزارش در این رقابت‌ها در وزن ۴۴ کیلوگرم شاهرخ صدیق به مربیگری خوب عبدی نسب و باقری، با نتیجه مشابه ۹ بر صفر بر کشتی‌گیرانی از استان‌های اردبیل، تهران و کردستان غلبه کرد و به فینال مسابقات رسید، شاهرخ صدیق در فینال توانست با نتیجه ۴ بر ۴ کشتی‌گیر پرقدرت خوزستان را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم ایلیا خردمند واعظ با مربیگری سجاد جوشن در دوره اول استراحت داشت و در دوره‌های دوم، سوم و چهارم با غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های کردستان، اصفهان و فارس با ضربه فنی به فینال مسابقات راه پیدا کند، خردمند واعظ در فینال هم توانست کشتی‌گیر آذربایجان شرقی را با ضربه فنی شکست دهد و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها برسد.

در وزن ۳۸ کیلوگرم محمد پورابراهیمی با مربیگری احمد آرامیان توانست بر غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های ایلام، تهران، کرمان و اردبیل به فینال مسابقات برسد، پورابراهیمی در فینال با شکست برابر کشتی گیر پرقدرت خوزستان به مقام دوم رسید.

در وزن ۵۷ کیلوگرم آرمین قاسمی با مربیگری عبدی نسب و باقری در دوره اول و دوم با غلبه بر کشتی‌گیرانی از استان‌های کرمانشاه و بوشهر و شکست مقابل کشتی‌گیر لرستان به گروه بازنده ها رفت که در این مرحله با غلبه برکشتی‌گیرانی از استان‌های مرکزی و اصفهان به مقام سوم این مسابقات نائل آمد.

در نتایج تیمی استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی امید کمایی پس‌از استانهای خوزستان و مازندران به مقام سوم رسید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور