شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
۱۳:۵۵:۱۷ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد شدید دستگاه قضا با ضارب ناهی از منکر در یاسوج
۱۱۴نور پس از ضرب و شتم قرار گرفتن […]

۱۱۴نور

پس از ضرب و شتم قرار گرفتن یکی از ناهیان منکر در یاسوج توسط فروشندگان مشروبات الکلی پرونده قضایی تشکیل شد و به صورت ویژه بررسی می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن حضور در بیمارستان و پیگیری روند درمان فرد ناهی از منکر (مضروب) گفت: متاسفانه شامگاه روز یکشنبه مقارن با ۲۸ آبان یکی از نیروهای ناهی از منکر با مشاهده افرادی که به صورت آشکارا در حال مصرف و فروش مشروبات الکی در آبشار یاسوج بودند احساس تکلیف کرد و پس از تذکر لسانی مورد ضرب و جرح قرار گرفت که جهت درمان به یکی از مراکز درمانی شهر یاسوج منتقل شد.

حجت الاسلام پیش قدم با اعلام اینکه در حال حاضر حال عمومی وی مساعد و معاینات پزشکی در حال انجام است افزود: ضاربان با همکاری نیروهای انتظامی دستگیر و با دستور قضایی در بازداشت هستند‌.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از پیگیری جدی موضوعات قضایی در حیطه امر به معروف و نهی از منکرخبر داد و ‌گفت: به هیچ عنوان از حقوق آمران به معروف و ناهیان از منکر کوتاه نخواهیم آمد.

وی ضمن تشکر از دادستان مرکز استان و مجموعه قضایی و همچنین پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی استان که همیشه و در همه حال یار و یاور آمران به معروف و ناهیان از منکر بودند،تشکر کرد.

معاون پیشگری از وقوع جرم دادگستری استان هم در این خصوص در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما هم ضمن تاکید بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از آمران به معروف طی دستوری از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: این پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی و مراتب برخورد اطلاع رسانی می شود.

حسنی افزود: فعالان حوزه عفاف و حجاب و آمران به معروف همواره در حمایت قانون هستند و با هتاکان به این افراد در هر جایگاه و مسندی مطابق ماده ۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: به محض وقوع هر گونه حوادث این چنینی دادستان ها و روسای حوزه های قضایی دادگسری استان توجیه هستند و با گزارش ستاد امر به معروف و نهی از منکر و یا عامر به معروف پرونده به شعبه ویژه ارجاع و به صورت ویژه و خارج از نوبت بررسی می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور