شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۱:۵۶:۴۸ - پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح «نشست کتابخوان» در شهرستان گچساران اجرا می‌شود‌
مدیر کتابخانه‌های عمومی گچساران از اجرای طرح «نشست کتابخوان» در این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خبر داد. مروارید جنوب به گزارش مروارید جنوب، کوروش حسنی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی در زندگی هر انسانی تأثیرگزار است و اهمیتی بسیار دارد. وی با اشاره به […]

مدیر کتابخانه‌های عمومی گچساران از اجرای طرح «نشست کتابخوان» در این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خبر داد.
koorosh
مروارید جنوب

به گزارش مروارید جنوب، کوروش حسنی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی در زندگی هر انسانی تأثیرگزار است و اهمیتی بسیار دارد.

وی با اشاره به اینکه ارتقای مطالعه کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی سبب توسعه فرهنگ عمومی در شهرستان می‌شود، افزود: خانواده‌ها باید تلاش کنند تا فرزندان خود را با کتاب آشنا و آن‌ها را به سمت مطالعه کتاب ترغیب دهند.

مدیر کتابخانه‌های عمومی گچساران نقش کتاب در زندگی نسل جوان را بسیار مهم دانست و گفت: نباید نسبت به اهمیت کتاب و کتابخوانی غافل شد و توجه جدی به فرهنگ مطالعه بسیار ضروری است.

حسنی با بیان اینکه اداره کتابخانه‌های عمومی تلاش می‌کند تا فرهنگ مطالعه در بین شهروندان گچسارانی به ویژه جوانان ترویج شود، خاطرنشان کرد: این اداره در همین راستا در سال ۹۴ برنامه‌هایی را در دستور کار خود دارد.

وی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گچساران جهت اهداء ۳ قطعه زمین در محلات مختلف این شهر به منظور احداث کتابخانه‌های عمومی در این محلات تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کتابخانه‌های عمومی گچساران از اجرای طرح «نشست کتابخوان» به زودی در این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خبر داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب