پنج شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۸
۹:۰۶:۴۴ - دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سوانح جاده ای در گچساران ۱۱۲۳مصدوم برجای گذاشت
گچساران – ۱۱۴نور -رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح جاده ای در شهرستان گچساران از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۱۲۳مصدوم برجای گذاشته است. جلال پوران فرد درگفتگو باخبرنگار۱۱۴نور، از انجام چهار هزار و ۳۴۰ ماموریت توسط اورژانسگچساران در هفت ماهه گذشته خبر داد؛و افزود: از این تعداد ۷۵۰ مورد آن مربوط […]

گچساران – ۱۱۴نور -رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح جاده ای در شهرستان گچساران از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۱۲۳مصدوم برجای گذاشته است.

جلال پوران فرد درگفتگو باخبرنگار۱۱۴نور، از انجام چهار هزار و ۳۴۰ ماموریت توسط اورژانسگچساران در هفت ماهه گذشته خبر داد؛و افزود: از این تعداد ۷۵۰ مورد آن مربوط به حوادث جاده ای بوده است.
وی عنوان کرد: ۱۷۹ مصدوم حوادث جاده ای گچسارانبه شکل سرپایی درمان و ۸۷۰ مصدوم نیز به بیمارستان اعزام شدند.
رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع مصدومان، ۲هزار و ۱۲۰ نفر در محل درمان و ۲ هزار و۲۲۰نفر نیز به مراکز بیمارستانی و درمانی منتقل شدند.
پورانفرد از خدمات رسانی و انتقال به بیمارستان ۲۷۰ بیمار قلبی از سوی اورژانس گچساران در هفت ماهه گذشته خبر داد و افزود: همچنین به ۱۲۶ مصدوم سقوط از ارتفاع نیز توسط اورژانس گچساران خدمات درمانی داده شد.
وی از فعالیت ‌۹ پایگاه اورژانس در این شهرستان خبر داد.
پوران فرد افزود: این پایگاه ها شامل پنج پایگاه جاده ای، سه پایگاه شهری و یک اورژانس هوایی است که خدمات رسانی به جامعه هدف را انجام می دهند.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

انتهای پیام /

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام