جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۷:۲۴:۲۲ - یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰۰ دانش آموز گچسارانی به مناطق عملیاتی اعزام شدند
گچساران- ۱۱۴نور- ۴۰۰ دانش آموز دختر دوره متوسطه دوم گچساران امروز جمعه با بدرقه جمعی از مسئولان اجرایی این شهرستان و در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند. به گزارش ۱۱۴نور، سرپرست اداره آموزش و پرورشگچساران در آیین بدرقه این دانش آموزان در شهر دوگنبدان گفت: یک هزار و ۴۰۰ دانش آموز گچسارانی […]

گچساران- ۱۱۴نور- ۴۰۰ دانش آموز دختر دوره متوسطه دوم گچساران امروز جمعه با بدرقه جمعی از مسئولان اجرایی این شهرستان و در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش ۱۱۴نور، سرپرست اداره آموزش و پرورشگچساران در آیین بدرقه این دانش آموزان در شهر دوگنبدان گفت: یک هزار و ۴۰۰ دانش آموز گچسارانی در سال تحصیلی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد که از این تعداد ۷۰۰ نفر پسر و ۷۰۰ نفر نیز دختر است.
محمد شهبازی اظهار داشت: این ۴۰۰ دانش آموز به مدت سه روز از مناطق عملیاتی شلمچه، طلائیه، دهلاویه، اروند و یادمان شهید دکتر مصطفی چمران دیدن می کنند.
وی افزود: این دانش آموزان با ۱۰ دستگاه اتوبوس و به منظور آشنایی هر چه بیشتر با مناطق عملیاتی جنوب کشور و تجدید بیعت با آرمان های شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس عازم این سفر معنوی و فرهنگی شدند.
شهبازی مهمترین اهداف برگزاری کاروان راهیان نور را آشنایی روزافزون نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت جانفشانی های مثال زدنی رزمندگان در دوران دفاع مقدس اعلام کرد.
وی بیان کرد: ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون ۴۰۰ دانش آموز پسر دوره متوسطه دوم شهرستان گچسارانبه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده اند.
افزون بر ۲۴ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطق ابتدایی و متوسطه اول و دوم در شهرستان گچسارانمشغول به تحصیل هستند.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

انتهای پیام /*

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام