شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
۲۳:۱۱:۲۲ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش آمار قتل از زبان فرمانده مقتدر انتظامی گچساران
سرهنگ سیدمحمد موسوی فرمانده انتظامی گچساران عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه شهرستان که با حضور دادستان و رئیس دادگستری گچساران به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد گفت: آمار قتل در گچساران ۶۶ درصد نسبت به سالی که گذشت کاهش یافته است. سرهنگ موسوی افزود : کاهش ۶۶ درصدی قتل در گچساران که امسال […]

سرهنگ سیدمحمد موسوی فرمانده انتظامی گچساران عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه شهرستان که با حضور دادستان و رئیس دادگستری گچساران به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد گفت: آمار قتل در گچساران ۶۶ درصد نسبت به سالی که گذشت کاهش یافته است.

سرهنگ موسوی افزود : کاهش ۶۶ درصدی قتل در گچساران که امسال حاصل شده نتیجه تعامل نیروی انتظامی و دیگر دستگا‌ه‌ها از جمله دادگستری این شهرستان بوده است.

وی گفت :آمار تیراندازی نیز در گچساران کاهش داشته و امسال نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد کاهش تیراندازی به سمت مردم و منازل مسکونی داشته‌ایم.

سرهنگ موسوی گفت: ارتقای فرهنگ مردم و برخی رفتارهای مطلوب و صورت گرفته سبب این امر مهم در کاهش تیراندازی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران آمار کاهش نزاع‌های دسته‌جمعی و درگیری را نیز ۱۱ درصد اعلام کرد و گفت: برخی فعالیت‌های صورت گرفته فرهنگی در کاهش نزاع‌های دسته‌جمعی تاثیر خوبی داشته است.

سرهنگ موسوی ادامه داد:کشفیات نیروی انتظامی امسال ۱۹۴ میلیارد و ۵۴۴ میلیون و ۸۲ هزار ریال بوده که این آمار  کالای قاچاق در ۵ ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته ۹۵ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به تماس‌های برقرار شده با پلیس ۱۱۰ گفت :امسال ۹هزار ۲۶۱ تماس با پلیس ۱۱۰ داشتیم‌ که این آمار نسبت به سال گذشته ۳۷ درصد افزایش یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام