شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
۱۲:۴۰:۳۰ - پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل از خبرنگاران توسط نیروی انتظامی و دادگستری شهرستان گچساران
بمناسبت ۱۷ مرداد که مصادف است با شهادت خبرنگار کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزارشریف بدست نیروهای طالبان از اصحاب رسانه شهرستان گچساران توسط دادگستری و نیروی انتظامی تجلیل بعمل آمد. ۱۱۴ نور به گزارش ۱۱۴ نور ، سرهنگ سید محمد موسوی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان کار خبرنگار را همانند پلی […]

بمناسبت ۱۷ مرداد که مصادف است با شهادت خبرنگار کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزارشریف بدست نیروهای طالبان از اصحاب رسانه شهرستان گچساران توسط دادگستری و نیروی انتظامی تجلیل بعمل آمد.

۱۱۴ نور

به گزارش ۱۱۴ نور ، سرهنگ سید محمد موسوی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان کار خبرنگار را همانند پلی بین مردم و مسئولین دانست و گفت : خبرنگاران می توانند اخبار را طوری تنظیم کنند که هم باعث فضای ملتهب شود و هم باعث آرامش خاطر جامعه شود.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان گچساران اظهار نمود : کار خبرنگار باید اخلاص داشته باشد که اگر در کار خبرنگار اخلاص نباشد راه را به بیراهه رفته است.

وی یادآور شد : احساس امنیتی که امروز در بین شهروندان است بخش عمده آن توسط خبرهای امیدوارکننده ای است که خبرنگاران با همه سختی های کار آن را تهیه و دراختیار جامعه قرار می دهند.

سرهنگ موسوی شرایط کنونی جامعه را خوب توصیف کرد و گفت : وضعیت حال جامعه وضعیت خوب و امیدوارکننده ای است و جرائم در حدی است که مردم می توانند امیدوار باشند نه مایوس شوند.

وی به کاهش ۱۱درصدی تیراندازی به طف مردم در خیابان و جلوی منازل اشاره کرد و گفت : نزاع های دست جمعی و درگیری های خیابانی به حداقل رسیده و این امیدوارکننده است.

سرهنگ موسوی از افزایش سرقت در شهرستان خبر داد و گفت : متاسفانه در سرقت افزایش داشته ایم و این سرقتها هم سرقت های خرد هستند که میانگین ۴ سرقت در روز داشتیم و در کشف سرقت افزایش ۵۳ درصدی داریم در دستگیری سارقین هم ۷ درصد افزایش داشتیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گچساران به کشف کالای قاچاق در نیمه اول سال ۹۸ اشاره کرد و گفت : بیش از ۱۹۴ میلیارد و ۵۴۴ میلیون و ۸۲۰۵۰ ریال کالای قاچاق کشف شده که در مقایسه با سال گذشته ۹۸ درصد رشد داشتیم.

سرهنگ موسوی به برقراری تماس های مردمی با ۱۱۰ اشاره کرد و بیان داشت : بیش از ۹۲۶۱ تماس از طرف مردم با پلیس ۱۱۰ برقرار شده و این نشانه اطمینان خاطریست که مردم نسبت به پلیس در پیگیری تقاضاهایشان دارند که بازهم نسبت به سال گذشته افزایش تماس ها ۳۷ درصد بیشتر شده است.

وی به طرحی بنام طرح رضویون اشاره کرد و گفت : این طرح با هماهنگی برادران سپاه و بسیج در حال اجرا می باشد و هدف از این طرح جلوگیری از افراد بدحجابی است که در خودروهای شخصی اقدام به برداشتن پوشش و حجاب خود می کنند که در این راستا سامانه ناظر با مشاهده چنین مواردی فورا پیامکی به شماره همراهی که در سیستم به نام صاحب پلاک ثبت شده ارسال می شود و راننده را از این موضوع و عواقب آن باخبر می کند که نسبت به رعایت پوشش سرنشینان اقدام کند.

سرهنگ موسوی از کشف و ظبط بیش از ۲۴۶ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت : ۳۰ نفر قاچاقچی و ۱۴۰ نفر خرده فروش و توزیع کننده در شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیده است.

وی در خصوص باندهای قاچاق مواد مخدر بیان داشت : ۶ باند بزرگ مواد مخدر متلاشی و تعداد ۱۸۳ نفر از گردندگان این باند ها دستگیر و ۵۶ خودروی آنان توقیف شده و به پارگینگ منتقل شده است.

سرهنگ موسوی در پایان اشاره ای به انتخابات نمود و گفت : نیروی انتظامی وابسته به هیچ جناحی نیست و هدف ما فقط برقراری امنیت و حفظ سلامت انتخابات است و همین جا اطمینان می دهم نه خودم و نه نیروهای جان برکف نیروی انتظامی از هیچ کاندیدای حاضر در صحنه انتخابات چه در لباس مقدس سربازی و چه در لباس شخصی جانبداری نخواهیم کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام