شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
۱۸:۴۷:۱۸ - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشته شدن یک نفر در درگیری با پلیس در شهرستان گچساران
در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر دوگنبدان یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد. ۱۱۴ نور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس مرکز کهگیلویه وبویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با بیان اینکه این حادثه بامداد امروز رخ داد گفت: ماموران پلیس انتظامی این شهرستان حین گشت زنی در شهرک […]

در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر دوگنبدان یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

۱۱۴ نور

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس مرکز کهگیلویه وبویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با بیان اینکه این حادثه بامداد امروز رخ داد گفت: ماموران پلیس انتظامی این شهرستان حین گشت زنی در شهرک معلم دوگنبدان به یکدستگاه خودروی سواری سمند مشکوک و دستور توقف دادند.
سرهنگ موسوی افزود: با وجود دستور پلیس مبنی بر توقف این خودرو تعقیب و گریز ادامه داشت و از سوی سرنشین این خودرو به خودوری پلیس شلیک شد.
وی با بیان اینکه در این درگیری یک نفر از سرنشینان خودروی فراری، کشته و یک نفر هم دستگیر شد ادامه داد: در این حادثه یکی از سرنشینان خودروی سمند متواری شده که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از این خودور دو قبضه اسلحه کلاشینکوف و ساچمه زنی و الات و ادواتی از جمله قیچی بزرگ سیم چین ،پتک،کلنگ ،آچار لوله گیر و دستگاه پرچ کشف شد.
سرهنگ موسوی افزود: این حادثه از سوی پلیس در دست بررسی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام