شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
۱۱:۳۳:۰۲ - چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل کارگران سد چم شیر حل شد
با پیگیری های نماینده و فرماندار و همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کارگران سد چم شیر شهرستان گچساران حقوق معوقه خود را دریافت نمودند. ۱۱۴ نور به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور با پیگیری های نماینده ، فرماندار و همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران کارگران […]

با پیگیری های نماینده و فرماندار و همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کارگران سد چم شیر شهرستان گچساران حقوق معوقه خود را دریافت نمودند.

۱۱۴ نور

به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور با پیگیری های نماینده ، فرماندار و همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران کارگران سد و نیروگاه چم شیر شهرستان گچساران حقوق معوقه خود را دریافت نمودند.

بنابراین گزارش کارگران سد چمشیر که از بهمن سال ۹۷ تاکنون حقوق و مزایایی دریافت ننموده بودند با پیگیری های نماینده و فرماندار این شهرستان و همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به حق قانونی خود رسیدند.

قاسم پرویزی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که در جمع خبرنگاران حضور داشت گفت : کارگران با طرح شکایت به این اداره پیگیر حقوق و مطالبات گذشته خود بودند که با توجه به عدم تخصیص اعتبار پرداخت حقوق امکان پذیر نبود.

وی اظهار داشت : با جلسه ای که با نماینده و فرماندار با طرح موضوع حقوق معوقه برگزار شد اعتبار لازم جهت پرداخت حقوق کارگران تخصیص داده شد و مشکل آنان مرتفع گردید.

سد و نیروگاه چم شیر در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی گچسارن بر روی رودخانه زهره در حال ساخت می باشد که عملیات اجرایی آن به زودی به اتمام و از آن بهره برداری می شود.

خبرنگار : امیرعلی حبیب پور

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام