جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸
۱۲:۵۶:۲۵ - یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست هم اندیشی جمعی از راهنمایان و فعالان گردشگری گچساران
جمعی از راهنمایان و فعالان گردشگری گچساران با جناب آقای مهندس عنایی مسئول محترم میراث فرهنگی شهرستان در راستای اهداف کنوانسیون ۲۰۱۷ نشستی برگزار کردند. به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور گچساران ، نشستی با حضور جمعی از راهنمایان و فعالان گردشگری گچساران(بخش خصوصی) با مسئول میراث فرهنگی گچساران  در راستای اهداف کنوانسیون راهنمایان گردشگری […]

جمعی از راهنمایان و فعالان گردشگری گچساران با جناب آقای مهندس عنایی مسئول محترم میراث فرهنگی شهرستان در راستای اهداف کنوانسیون ۲۰۱۷ نشستی برگزار کردند.

میراث فر

به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور گچساران ، نشستی با حضور جمعی از راهنمایان و فعالان گردشگری گچساران(بخش خصوصی) با مسئول میراث فرهنگی گچساران  در راستای اهداف کنوانسیون راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷ برگزار شد.

در این نشست بخش خصوصی و بخش دولتی بر همکاری و تعامل بیشتر با یکدیگر در آینده تاکید کردند و با بررسی پتانسیل های موجود در بخشهای مختلف ، طرحهای زیر  ارائه و مورد بررسی و تبادل نظر طرفین قرار گرفت:

  • تهیه مسیرهای تخصصی جاذبه های طبیعی و اماکن تاریخی گردشگری
  • تهیه پکیج تورهای یک روزه
  • پیشنهاد ساخت و تجهیز خانه فرهنگ و موزه شهر در کنار موزه نفت
  • حفظ و نگهداری بهتر و مناسبتر از آثار تاریخی و طبیعی به کمک بخش خصوصی
  • تاکید بر فرهنگ سازی و اشاعه فرهنگ گردشگری در شهرستان
  • لزوم همکاری مسئولین و نهادهای مرتبط دولتی با بخش خصوصی و برگزاری جلسات فی مابین در زمینه بهبود وضعیت گردشگری
  • حمایت بخش خصوصی در حد توان از پروژه های شناسایی اماکن تاریخی و جاذبه های طبیعی و مذهبی
  • لزوم اشاعه فرهنگ طبیعت گردی و حفظ محیط زیست

همچنین در این نشست از خدمات و زحمات بی دریغ و مسئولانه مهندس عنایی که در زمینه گردشگری شهرستان فعالیت چشمگیری داشته تقدیر و تشکر به عمل آمد و هدیه ی نفیسی به رسم یادبود از طرف بخش خصوصی به ایشان اهدا گردید.

در ضمن تور ۲ روزه گچساران گردی در تاریخ های ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه ۹۵ توسط بخش خصوصی برای آشنایی و شناسایی اماکن تاریخی و طبیعی گچساران ، با حضور ۷۲ نفر از راهنمایان و فعالان استانی انجام شد و مورد استقبال مسئولین و علاقمندان به گردشگری واقع گردید.

لازم به ذکر است که طی دیداری که نماینده بخش خصوصی با نماینده محترم شهرستانهای گچساران و باشت جناب آقای دکتر تاجگردون در روزهای گذشته داشته حمایت ضمنی ایشان مبنی بر حمایت های مادی و معنوی در زمینه پروژه های گردشگری در سال های آتی احراز گردیده است.

میراثفر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب