شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۱۱:۳۳:۵۵ - شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری سارق سیم برق با اعتراف به ۵ فقره سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در حین سرقت با اعتراف به ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. ۱۱۴ نور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان گچساران موضوع بصورت ویژه در […]

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در حین سرقت با اعتراف به ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

۱۱۴ نور
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان گچساران موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی یک نفر سارق را حین انجام سرقت سیم برق دستگیر کردند.
موسوی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به ۵ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد، گفت: این متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام