چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
۱۴:۰۸:۰۰ - شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگترین رویداد استارت آپی استان در گچساران برگزار خواهد شد
به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی گچساران […]

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی گچساران ۱ بزرگترین رویداد استارت آپی استان در گچساران برگزار خواهد شد.

۱۱۴ نور
رویداد شتاب و استارت آپ ویکند تجهیزات نفت گاز و صنایع جانبی برای اولین بار از تاریخ ۲۲تا ۲۴ آبان ماه ۹۸ در هتل پاسارگاد گچساران برگزار میگردد. افراد و صاحبان ایده میتوانند ایده های خود را از طریق سامانه .
https://kbstp.ir/u/9 حداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان ثبت نموده و در این رویداد مهم شرکت نمایند.
آرمان‌پناهپوری درادامه گفت: شرکت کلیه افراد در این رویداد آزاد و رایگان بوده و پس از برگزاری رویداد ضمن تجلیل از ایده های برتر از حمایت ویژه استقرار در مرکز نو آوری و مراکز رشد و پارک علم و فناوری برخوردار خواهند شد.
رئیس روابط عمومی دانشگاه علمی و کاربردی گچساران ۱ گفت : این رویداد بزرگ به ابتکار مرکز نوآوری تجهیزات نفت و گاز علمی کاربردی گچساران ۱ و حمایت پارک علم و فناوری استان کهگیلویه وبویراحمد و نهادها مختلف دولتی و خصوصی و با حضور اساتید مطرح کشوری و استارت آپ های موفق ملی در حوزه های خلاقیت و پرورش ایده، تهیه و تدوین بوم کسب و کار، طرح کسب و کار ، بازاریابی، برندیگ، نحوه ارائه به سرمایه گذاران به مدت ۳ روز و در بخشهای مختلف به صورت پیوسته برگزار میگردد.
پناهپوری گفت : در این رویداد مدیران ملی و استانی دانشگاه علمی کاربردی ، پارک علم و فناوری استان ، شبکه منتورهای دانشگاه صنعتی شریف ، کار آفرینان موفق، صاحبان استارت آپ های موفق، شتاب دهنده ها تجربیات خود را باصاحبان ایده به اشتراک میگذارند.

وی گفت:دکتر محمد صالحی ویسی دبیر برگزاری نخستین استارت آپ ویکند تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی گچساران می باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   ۱۳۹۸-۰۸-۰۴  

    چرا وقتی شرکت نفت خودش مکان داره برای این قبیل کارها جرا بودجه بیت المال رو بی دلیل برای هتل خارج از سیستم شرکت نفت هزینه میکنند ؟


114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور