جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۱۶:۱۹:۳۸ - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکهزار و۱۶۰ دانش آموز شهرستان گچساران به مناطق جنگی اعزام می شوند
۱۱۴ نور به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران، ایوب مقیمی در نشست هماهنگی اعزام کاروان‌های دانش آموزی راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اظهار کرد: امسال  یک هزار و ۱۶۰دانش آموز در سال تحصیلی۹۹-۹۸ به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌‌شوند.   رئیس آموزش و پرورش گچساران  با بیان اینکه […]

۱۱۴ نور

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران، ایوب مقیمی در نشست هماهنگی اعزام کاروان‌های دانش آموزی راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اظهار کرد: امسال  یک هزار و ۱۶۰دانش آموز در سال تحصیلی۹۹-۹۸ به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌‌شوند.

  رئیس آموزش و پرورش گچساران  با بیان اینکه در این اردو دانش آموزان پسر و دختر مقطع متوسطه به مناطق عملیاتی جنوب کشور در طول سال تحصیلی اعزام می‌شوند، گفت: این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با هشت سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: این دانش آموزان  به مدت سه روز از مناطق عملیاتی شلمچه، طلاییه، دهلاویه، یادواره چمران و اروند دیدن خواهند کرد.

مقیمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن را از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بیان کرد.

رئیس آموزش و پرورش گچساران با اشاره به هدف از راه‌اندازی کاروان‌های راهیان نور گفت: در این اردوی چند روزه دانش آموزان  با جغرافیای مناطق عملیاتی دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

مقیمی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمن است، خاطرنشان کرد: اعزام دانش‌آموزان به این مناطق علاوه‌ بر آشنایی آنان با روحیه ایثار و شهادت‌طلبی از برنامه‌های مهم فرهنگی عمیق و تاثیرگذار جهت مقابله به جنگ نرم است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام