جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۲۰:۴۱:۵۱ - جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت های دارت و فوتبال دستی ویژه اصحاب رسانه در یاسوج برگزار می شود
۱۱۴ نور رقابت های دارت و فوتبال دستی ویژه اصحاب رسانه کهکیلویه و بویراحمد با مشارکت هیات ورزش کارگری ، سازمان بسیج رسانه و حمایت مالی بانک مهر اقتصاد در یاسوج برگزار می شود. ۴ به گزارش ۱۱۴ نور، طهمورث داستان، رییس هیات ورزش کارگری استان کهکیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگاران […]

۱۱۴ نور

رقابت های دارت و فوتبال دستی ویژه اصحاب رسانه کهکیلویه و بویراحمد با مشارکت هیات ورزش کارگری ، سازمان بسیج رسانه و حمایت مالی بانک مهر اقتصاد در یاسوج برگزار می شود.

۴

به گزارش ۱۱۴ نور، طهمورث داستان، رییس هیات ورزش کارگری استان کهکیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تفاهماتی در خصوص اجرای مسابقات ورزشی ویژه اهالی رسانه استان با بسیج رسانه و بانک مهر اقتصاد انجام شده و در راستای این تفاهمات، مسابقه دارت و فوتبال دستی در روز شنبه ۹ آذر ۹۸ ویژه اصحاب رسانه در یاسوج برگزار می گردد.
 به گفته داستان، این رقابت ها در ۲ بخش مردان و زنان ساعت ۱۵ عصر در سالن ۹ دی واقع در خیابان رجا ۵ شهر یاسوج برگزار خواهد شد و جوایز ارزنده ای نیز به افراد برتر این رقابت ها از سوی بانک مهر اقتصاد در کهگیلویه و بویراحمد به عنوان حامی مالی اهدا خواهد شد.
فخرالدین رضایی، رییس بسیج رسانه کهکیلویه و بویراحمد نیز گفت: تلاش می شود تا رقابت های ورزشی بیشتری برای اصحاب رسانه با تعامل و همکاری سازمان بسیج رسانه استان، هییت ورزشی همگانی و کارگری استان و حمایت مالی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در ماه های آینده تدارک دیده شود.
رضایی در ادامه گفت: در آینده نزدیک تفاهمات بیشتری با سازمان ها و ادارات استان جهت خدمات دهی به اصحاب رسانه و هم چنین تداوم آموزش و توانمندسازی آنان انجام خواهد شد.
سید عبدالله حسینی رئیس انجمن همگانی استان نیز ابراز داشت: آمادگی اجرای رقابت های ورزشی برای گروه های مختلف در رشته های متنوع را به طور کامل داریم و در طول سال برنامه های ویژه ای تدارک دیده خواهد شد.
وی افزود: ۲۴ انجمن ورزش کارگری در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که ۱۷ مورد از آن ها فعال هستند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام