پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
۱۰:۳۹:۳۴ - جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام تبریک سال نو فرمانده انتظامی شهرستان گچساران
۱۱۴ نور متن پیام تبریک سال نو فرمانده انتظامی شهرستان گچساران به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم «یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار یامُدَبّر الیل وَ النَهار یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال» بار دیگر صدای ترنم بهار ، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر […]

۱۱۴ نور

متن پیام تبریک سال نو فرمانده انتظامی شهرستان گچساران به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار یامُدَبّر الیل وَ النَهار

یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال»

بار دیگر صدای ترنم بهار ، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر می کند . زمین با اجازه و اراده الهی دیگر بار زنده می شود و همه انسان های شیدایِ کرامت و قدرت آن آفریننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خویش ، ستایش و تسبیح آن یگانه بی همتا را گفته و با سرود بهار همنوا می شوند .

نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی ، تجلی گر حال و احوالی نو و بیدار کننده دل های خداجوست . عید نوروز روایتگر آداب و سنن دیرین ماست که همزمان با تحول طبیعت آمدن بهار را با اعتدال و زیبایی های بیشمارش به بندگان بشارت داده و جلوه جمال حضرت حق را در آیینه طبیعت منعکس می کند .

اینجانب با نهایت صمیمیت و افتخار ، فرا رسیدن سال نو را به همه مردم عزیز استان به ویژه مردم ولایی شهرستان گچساران شادباش گفته و سالی سرشار از نیکویی ، برکت ، عزت ، سعادت و سلامت برای همگان آرزو می کنیم.

هر روزتان نوروز و دل و جانتان همیشه بهاری باد

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران

سرهنگ سید محمد موسوی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام