پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
۲۲:۴۷:۴۵ - سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم نشده است
۱۱۴ نور فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه خودروهایی که قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در کلیه ورودی‌ها توسط عوامل امدادی و خدماتی بهداشتی بررسی می‌شوند، گفت: هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در این استان فراهم نشده است . سردار ” مهدی انصاری ” در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و […]

۱۱۴ نور

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه خودروهایی که قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در کلیه ورودی‌ها توسط عوامل امدادی و خدماتی بهداشتی بررسی می‌شوند، گفت: هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در این استان فراهم نشده است .

سردار ” مهدی انصاری ” در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس سال نو را با در نظر گرفتن شرایط حساس کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا با شعار «سلامت خانواده-امنیت جامعه » شروع کرد .

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های جامعه پزشکی و سایر یگان های امدادی و خدماتی استان در خصوص پیشگیری و مهار بیماری کرونا، گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت خوب مردم بتوانیم این مشکل را هم برطرف کنیم و به یک وضعیت مطلوب برسیم.

سردار ” انصاری ” عنوان داشت: پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد برای ارتقاء احساس امنیت با توجه به شرایط موجود، اقدام به تقویت و افزایش گشت های انتظامی، پیشگیری و ترافیکی کرده است.

فرمانده انتظامی استان گفت: درحال حاضر امنیت مطلوبی در کهگیلویه و بویراحمد برقرار است و از شهروندان درخواست داریم پلیس را همکاری کنند و به مقررات پایبند باشند.

سردار ” مهدی انصاری ” با اشاره به اینکه در ورودی همه شهرهای منتهی به استان کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی در کنار دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر و سایر دستگاه ها قرار دارند و خودروها را کنترل می کنند، بیان کرد: هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در این استان فراهم نشده است.

در پایان فرماندهی انتظامی استان از هموطنان خواست از هرگونه سفر غیرضروری به کهگیلویه و بویراحمد خودداری کنند و در صورت الزام به مسافرت، با خادمان خود در تیم های امدادی مستقر در ورودی شهرها همکاری لازم داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام