شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۱۴:۴۰:۲۰ - جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
۱۱۴ نور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در دوازدهمین روز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، اعلام کرد. دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج ، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد. وی در ادامه با اشاره […]

۱۱۴ نور

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در دوازدهمین روز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، اعلام کرد.

دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج ، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش شمار مبتلایان کرونا ویروس در استان به ۵۰۲ مورد، افزود: این موارد جدید شامل یک بیمار زن در شهرستان بویراحمد، شش بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان کهگیلویه و دو بیمار مرد و یک بیمار زن در گچساران هستند.

وی گفت ده نفر از این افراد با خوشه های قبلی در ارتباط بوده اند.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: در چنین شرایطی باید حتی الامکان در منزل بمانیم و فقط با رعایت کامل نکات بهداشتی و بنا به ضرورت و برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم.

وی یادآور شد: با توجه به بازگشایی اصناف مردم توجه داشته باشند که حضور بی مورد و تجمع در بازار می تواند برای جامعه خطر آفرین باشد و باید از این کار پرهیز شده و خریدهای غیر ضرور به بعد از مهار کامل ویروس کووید ۱۹ موکول شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام