شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۱۸:۵۷:۴۲ - یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان گچساران
۱۱۴نور فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف بیش از ۳ کیلو و ۲۰۰گرم انواع مواد مخدر، توقیف ۳۴ دستگاه خودرو و دستگیری ۵۰ متهم تحت تعقیب در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی”در تشریح […]

۱۱۴نور

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف بیش از ۳ کیلو و ۲۰۰گرم انواع مواد مخدر، توقیف ۳۴ دستگاه خودرو و دستگیری ۵۰ متهم تحت تعقیب در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی”در تشریح این خبر اظهار داشت: با مشارکت یگان های انتظامی شهرستان گچساران طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

وی با اشاره به این که در اجرای این طرح ۳ کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف ۳۴ دستگاه خودرو توقیف شد خاطرنشان کرد:در ادامه این طرح ۵۰متهم تحت تعقیب نیز دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام