شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۲۳:۳۸:۳۱ - چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی توسط فرهنگیان گچسارانی
۱۱۴ نور بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی توسط فرهنگیان گچساران بین نیازمندان توزیع شد. به گزارش روابط عمومی شهرستان گچساران،در بعد ازظهر آخرین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی به دست نیازمندان رسید. ایوب مقیمی گفت: بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی در رزمایش مومنانه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال بسته بندی […]

۱۱۴ نور
بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی توسط فرهنگیان گچساران بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان گچساران،در بعد ازظهر آخرین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی به دست نیازمندان رسید.

ایوب مقیمی گفت: بیش از ۱۵۰ بسته حمایتی در رزمایش مومنانه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال بسته بندی و به دست خانواده های دانش آموزان کم بضاعت رسید.

وی گفت: همانگونه که فرهنگیان شهرستان گچساران در شرایط بحرانی سیل و زلزله،  و…….همیشه در کنار هموطنان خود هستند،این بار نیز در مقابل مشکلات معیشتی همشهریان نیازمند خود دربحران کرونا آرام ننشستند و با کمک هم به یاری نیازمندان شتافتند.

خادمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خدای متعال محاسبه گر است و تمامی اعمال را نظاره گر است. وی گفت: کشور ما در کمک به نیازمندان نسبت به کشورهای پیشرفته پیشرو  است و در شرایط سخت کرونایی هر خانه ای به کارخانه تولید ماسک و …. تبدیل شدو هیچ تحریمی نتوانست و نمی تواند باعث ایجادخدشه ای به وطن عزیزمان گردد.

در پایان بسته های حمایتی جهت رسیدن به دست نیازمندان به مدیران مدارس تحویل داده شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام