چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
۸:۲۰:۰۲ - یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف کالاهای قاچاق در گچساران
۱۱۴نور فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف و ضبط محموله قاچاق به ارزش ۷۹۰ میلیون از ۳ دستگاه خودرو در محور دیلم به گچساران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”سید محمد موسوی” اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی […]

۱۱۴نور
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف و ضبط محموله قاچاق به ارزش ۷۹۰ میلیون از ۳ دستگاه خودرو در محور دیلم به گچساران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”سید محمد موسوی” اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۳ دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.
موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها ۵ دستگاه کولر گازی دو تیکه یک دستگاه ماکروفر و ۲ دستگاه ماشین لباسشویی خانگی قاچاق کشف و ضبط کردند.
وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۷۹۰ میلیون ریال اعلام کرده اند،خاطرنشان کرد: در این راستا رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام