چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
۱۱:۲۸:۰۳ - پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختتامیه مسابقات حفظ قرآن کریم کودکان
۱۱۴ نور اختتامیه مسابقات حفظ قرآن کریم کودکان و مراسم جشن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر در مسجد حضرت فاطمه زهرا شهرستان گچساران برگزار شد. این مراسم به همت کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی و پایگاه شهید سید سیف الله حسینی بر پا شد…حافظان کودک قرآن، حال و هوای […]

۱۱۴ نور

اختتامیه مسابقات حفظ قرآن کریم کودکان و مراسم جشن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر در مسجد حضرت فاطمه زهرا شهرستان گچساران برگزار شد.

این مراسم به همت کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی و پایگاه شهید سید سیف الله حسینی بر پا شد…حافظان کودک قرآن، حال و هوای معنوی ایجاد کرده بودند.. حجت الاسلام خادمی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گچساران سخنران این مراسم گفت :جهان هستی با نظم دقیق اداره می شود.. فاصله زمین و خورشید و ماه روی حساب است.. تعداد ضربان قلب میزان کلسترول و قند همه اگر از حدی فراتر رود بدن وچار مشکل می شود.. آیا ممکن است در این جهان منظم، انسان بی هدف و غایت باشد.. قطعا آدمی برای این که وصله ناجور نباشد باید برنامه صحیح زندگی را پیدا کند که این مهم بدون یاد خدا و رجوع به کلمات خداوند در قرآن ممکن نیست.

قرآن مایه نورانیت زندگی است.. قرآن خنثی کننده مکاید دشمن است.. اگر بخواهیم نسل ما مقابل نقشه های دشمن شکست نخورد ناگزیریم به قرآن پناهنده شویم.

در پایان به نفرات اول تا سوم پیش دبستانی تا ششم ابتدایی در رده حفظ سه و پنج جز و حفظ سوره های منتخب جوایز ویژه و به همه شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام