شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
۷:۵۳:۰۵ - چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه خوشنویسی دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران
۱۱۴ نور به‌مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه […]

۱۱۴ نور

به‌مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه خوشنویسی آثار سیدغلامرضا ظریفی با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با حضور جمعی از مسئولان گشایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور ، نمایشگاه خوشنویسی به‌مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با حضور رئیس واحد و معاونان، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه و مسئول ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئولان ادارات و نهادهای گچساران در سالن فاز دوم ساختمان اداری واحد گچساران گشایش یافت.

مسئول ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران در آیین گشایش این نمایشگاه اظهار کرد: انقلاب اسلامی به رهبری یک عالم دینی از سوی یک عده جوان اندیشه‌محور به وجود آمد تا با ایجاد تحول، ظلم، استبداد و تبعیض را از بین ببرد.

یدالله مرادی بیان کرد: این جوانان با نگاه آرمان‌خواهانه که در اندیشه رسول خدا(ص) جاری بود، توانستند به ظلمت‌های جامعه پایان دهند و دین را با یک نگاه جدید عرضه کنند.

وی تأکید کرد: شاید آرمان‌های انقلاب، کامل و دقیق به دست نیامده باشد؛ ولی از دل آن یک طبقه بدون نشان و عنوان مانند شهید شهریاری، شهید فخری‌زاده، شهید سلیمانی و انسان‌های ارزشمند دیگری به جامعه بشری معرفی شدند.

مسئول ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران به رشد و شکوفایی استعدادهای متعدد در رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری و علمی در انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: در این راستا خداوند به دانشگاهیان فرصتی داد تا در بازیابی استعدادها تلاش کنند و در ترویج فرهنگ ناب گام بردارند که این نمایشگاه خوشنویسی که از آثار سیدغلامرضا ظریفی است، یکی از مصادیق آن است.

در این نمایشگاه ۳۳ اثر در خطوط نستعلیق و شکسته از آثار سیدغلامرضا ظریفی به مدت دو هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای مجازی از بیستم بهمن آماده بازدید علاقه‌مندان است.

پرویز مددی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور