جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
۲۰:۰۳:۱۷ - شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان گچساران بمناسبت ۱۲ اردیبهشت ماه وروز معلم
۱۱۴ نور فرمانده انتظامی شهرستان سرهنگ سید محمد موسوی در پیامی فرارسیدن روز معلم راتبریک و تهنیت عرض نمود. به گزارش پایگاه خبری پلیس ،متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالی تعلیم از شئونات اسلامی و به یقین معلمان حامیان معنوی و هادیان فکری انسان های روز گار هستند وخداوند این موهبت را به پیامبران […]

۱۱۴ نور

فرمانده انتظامی شهرستان سرهنگ سید محمد موسوی در پیامی فرارسیدن روز معلم راتبریک و تهنیت عرض نمود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ،متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

تعلیم از شئونات اسلامی و به یقین معلمان حامیان معنوی و هادیان فکری انسان های روز گار هستند وخداوند این موهبت را به پیامبران و اولیای پاکش ارزانی داشته است.

معلمان در طول تاریخ همچون شمع فروزان ،نور هدایتگر افراد وجوامع بسوی رشد وبالندگی بوده و بویژه درجریان انقلاب اسلامی و پس از آن درطول هشت سال دفاع مقدس، با جانفشانی، ایثار و از خودگذشتگی چراغ راه بوده اند.

معلمان زیستن خویش را فدای دانستن انسانها می کنند و از این جهت نزدیکترین شغل را به رسالت آسمانی دارند و در شرایط گوناگون از عهده ی آزمون های مختلف بخوبی برآمده اند و امروزه نیز هنرمندی و توانمندی این عزیزان در پهنه وگستره ی میهن عزیز اسلامی ایران بر هیچ کس پوشیده نیست و با وجود شرایط موجود که ویروس منحوس کرونا رقم زده است باسخت کوشی و استفاده از زیر ساخت های موجود جهت انجام وظیفه خود کوتاهی نمی نماید و وظیفه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم را برعهده دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهید استاد مرتضی مطهری و شهدای والامقام فرهنگی ، فرا رسیدن ۱۲اردیبهشت روز معلم را به همه معلمین ،فرهنگیان، رئیس وکارکنان آموزش و پرورش عزیزشهرستان گچساران تبریک و تهنیت عرض نموده واز خداوند متعال صحت ،سلامتی و موفقیت روز افزون همه آنان را مسئلت می نمایم.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران سرهنگ سید محمد موسوی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تلگرام