جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
۲۲:۳۸:۵۱ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز واکسیناسیون افراد بالای۸۰سال در لنده
۱۱۴ نور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۸۰سال در این شهرستان خبرداد. نورمحمد نعمتی با اشاره به فراگیر شدن طرح واکسیناسیون اقشار مختلف جامعه طی هفته های آینده گفت: برابر دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا بعد از واکسیناسیون بیماران خاص و پاکبانان از امروز طرح واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰سال  […]

۱۱۴ نور

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۸۰سال در این شهرستان خبرداد.

نورمحمد نعمتی با اشاره به فراگیر شدن طرح واکسیناسیون اقشار مختلف جامعه طی هفته های آینده گفت: برابر دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا بعد از واکسیناسیون بیماران خاص و پاکبانان از امروز طرح واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰سال  نیز آغاز شد.

وی افزود: در این طرح تمامی افراد سالمند بالای ۸۰سال در سطح شهرستان که در مراکز خانه بهداشت و مرکز بهداشتی درمانی جامعه سلامت می باشند به ترتیب در نوبت دریافت دوز اول این واکسیناسیون قرار می گیرند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به روند پیشرفت بیماری و درگیر شدن بیشتر سالمندان با بیماری کرونا بحث واکسیناسیون این افراد علاوه بر کاهش میزان مبتلایان در این سن باعث کاهش میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در سالخوردگان نیز خواهد شد.

وی افزود: اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک از مهمترین توصیه های موکد کارشناسان برای مصون ماندن از بیماری کرونا است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تلگرام