دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰
۱۹:۴۲:۰۵ - سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدارس کهگیلویه و بویراحمد اول مهرماه بازگشایی می شود
۱۱۴نور از اول مهرماه مدارس کهگیلویه و بویراحمد به صورت حضوری، ترکیبی وغیرحضوری بازگشایی می‌شود. مدیرکل آموزش وپرورش این استان گفت: با توجه به شرایط کرونایی و به نسبت جمعیت دانش آموز از مهر ماه مدارس با الگو‌های حضوری، ترکیبی و غیرحضوری بازگشایی می‌شوند. هادی زارع پور در دومین نشست شورای آموزش و پرورش استان […]

۱۱۴نور

از اول مهرماه مدارس کهگیلویه و بویراحمد به صورت حضوری، ترکیبی وغیرحضوری بازگشایی می‌شود.

مدیرکل آموزش وپرورش این استان گفت: با توجه به شرایط کرونایی و به نسبت جمعیت دانش آموز از مهر ماه مدارس با الگو‌های حضوری، ترکیبی و غیرحضوری بازگشایی می‌شوند.

هادی زارع پور در دومین نشست شورای آموزش و پرورش استان در سال ۱۴۰۰ افزود: با توجه به انجام واکسیناسیون معلمان و خانواده‌ها دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال کلاس‌ها از آبان ماه کاملاً حضوری می‌شوند.
زارع پور اضافه کرد: ۶۸ درصد دانش آموزان مدارس استان کهگیلویه وبویراحمد زیر ۱۵ نفرند که بیشتر در مناطق روستایی و عشایری هستند و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی امکان حضوری بودن کلاس‌ها در این مناطق از مهرماه وجود دارد.
وی با بیان اینکه همراه با کلاس‌های حضوری و استفاده از فضای مجازی، شاد، آموزش تلویزیون، ارائه درسنامه و بسته‌های آموزشی نیز انجام می‌شود ادامه داد: برنامه ریزی لازم در خصوص تامین سلامت دانش آموزان، تعمیر و تجهیز مدارس، توجیه و تبلیغ، سرویس‌های مدارس و توزیع کتاب‌های درسی انجام شده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: با توجه به ضرورت افزایش کیفیت آموزش برگزاری حضوری کلاس‌ها با رعایت با رعایت امنیت سلامت در مدرسه از اولویت‌های بازگشایی مدارس است.
احد جمالی افزود: با توجه به کمبود فضای آموزشی بویژه در شهر یاسوج بعلت مهاجر پذیر بودن اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان برنامه ریزی لازم برای تأمین فضا را انجام دهد.
وی با اشاره به ضرورت شناسایی افراد بی سواد وپالایش گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال اضافه کرد: از طریق سامانه سیب بی سوادان به حوزه سوادآموزی معرفی تا زیر پوشش قرار گیرند. 
شهابی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد هم در این جلسه گفت: امسال اعتبارات فصل آموزش و پرورش ۸۱۰ میلیارد ریال است که ۴۷۰ میلیارد ریال آن به مدارس تخریبی زلزله شهرستان دنا تخصیص داده شده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تابناك وب تابناك وب تابناك وب 114 نور 114 نور 114 نور