شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱
۹:۲۵:۳۱ - پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردان سخت کوش نفت و گاز نجات‌بخش باغداران و کشاورزان شهرستان گچساران
۱۱۴نور سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و راه اندازی یک دستگاه الکتروموتور برای رفع مشکل باغداران وکشاورزان شهرستان گچساران خبر داد. به گزارش روابط عمومی، مهدی محسنی در تشریح این حرکت جهادی اظهار نمود: الکتروموتور پمپاژ امامزاده جعفر، چندی پیش به علت نقص فنی دچار مشکل شده بود […]

۱۱۴نور
سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و راه اندازی یک دستگاه الکتروموتور برای رفع مشکل باغداران وکشاورزان شهرستان گچساران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مهدی محسنی در تشریح این حرکت جهادی اظهار نمود: الکتروموتور پمپاژ امامزاده جعفر، چندی پیش به علت نقص فنی دچار مشکل شده بود که قطعی آب را به دنبال داشت. همین امر رفته رفته به یک معضل برای باغداران و کشاورزان در روستاهای پاکوه، ماهور باشت، بیدزرد، سربیشه، امامزاده جعفر و سراب نیز تبدیل شده بود.

وی افزود: افضلی، رئیس منابع آب شهرستان طی یک جلسه، علت قطعی آب و پیامد های ناشی از آن را با مدیر عامل بهره برداری نفت و گاز گچساران در میان گذاشته و خواستار کمک اضطراری برای پیشگیری از آسیب جدی به کشاورزان و باغداران منطقه شد.

محسنی تصریح کرد: پس از بازدید میدانی توسط کارشناسان نفت از ایستگاه پمپاژ و ارائه گزارش، رفع اشکال الکتروموتور در دستور کار قرار گرفت. کارکنان بخش ۶ تعمیرات و نگهداری رگ سفید۲، برای حل مشکل از محل مسئولیت های اجتماعی نفت در محیط های مجاور تأسیسات، پای کار آمدند که پس از سه روز تلاش مستمر موفق شدند الکتروموتور ۶۷۰ کیلو واتی با ولتاژ ۶ کیلو ولت را در ایستگاه پمپاژ، تعمیر، جابجا و پس از هم محورسازی در مدار قرار دهند تا با این کار ارزشمند و خداپسندانه امید و نشاط را به باغداران و کشاورزان هدیه کنند.

شایان ذکر است، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران همواره در بحران ها در کنار مردم و برای مردم پای کار بوده و در حد توان کمک رسانی کرده است.

گزارش: افشین خسروی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور تابناك وب تابناك وب 114 نور 114 نور 114 نور