یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
۱۳:۲۴:۳۸ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب اعضای هیئت داوری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج-دنا و ارزیابی آثار سینمایی ارسال شده
اعضای هیئت انتخاب و داوری جشنواره منطقه‌ای سینمای […]

اعضای هیئت انتخاب و داوری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج-دنا آثار سینمایی ارسال شده به دبیرخانه جشنواره را در چهار بخش «داستانی»، «تجربی»، «پویانمایی» و «مستند» ارزیابی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، امین درخشان در جمع خبرنگاران گفت: اعضای هیئت انتخاب و داوری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج-دنا آثار سینمایی ارسال شده به دبیرخانه جشنواره را در چهار بخش «داستانی»، «تجربی»، «پویانمایی» و «مستند» ارزیابی کرده‌‌اند.

وی در ادامه بیان کرد: محمد حمزه‌ای، رضا دانش‌پژوه، لیلی عاج، مهدی غلامی سوق، مهدی فردقادری، مهدی فرودگاهی و سید غلام‌رضا نعمت‌پور از سینماگران مطرح و باتجربه کشور هستند که آثار راه‌یافته به بخش‌های رقابتی این جشنواره را داوری می‌کنند.

درخشان افزود: شصت ‌و‌هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یاسوج-دنا از سوم تا ششم هرماه ۱۴۰۲ به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران در دفتر یاسوج برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یادآوری کرد: این رویداد سینمایی طبق برنامه‌ریزی قبلی قرار بود در تاریخ ۲۳ تا ۲۶ تیرماه برگزار شود، که به دلیل همزمانی با سفر استانی رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد و فرارسیدن ماه محرم و صفر، این رویداد سینمایی به مهرماه موکول شد.


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور