شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۷:۴۹:۲۳ - جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده شخصی از خودروهای سازمانی در گچساران خلاف قانون است
امام جمعه موقت گچساران گفت: به وفور در سطح شهر استفاده شخصی به همراه خانواده‌ها از خودروهای پلاک قرمز و استیجاری مشاهده می‌شود که این خلاف قانون است. به گزارش مروارید جنوب ، حجت الاسلام پرویز خواجه‌زاده ظهر امروز در خطبه نخست نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گچساران، اظهار داشت: صله رحم و ارتباطات […]

امام جمعه موقت گچساران گفت: به وفور در سطح شهر استفاده شخصی به همراه خانواده‌ها از خودروهای پلاک قرمز و استیجاری مشاهده می‌شود که این خلاف قانون است.
khajezadehبه گزارش مروارید جنوب ، حجت الاسلام پرویز خواجه‌زاده ظهر امروز در خطبه نخست نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گچساران، اظهار داشت: صله رحم و ارتباطات اجتماعی سبب پیشرفت آدمی در زندگی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه صله رحم نباید از سوی انسان نادیده بگیرد، افزود: فقر روحی در اخلاق اجتماعی انسان‌ها تأثیرگذار بوده است.

امام جمعه موقت گچساران با بیان اینکه ریشه تمامی رذایل اخلاقی انسان از ناحیه فقر روحی است، گفت: هیج فقری مانند فقر روحی نبوده است.

خواجه‌زاده بر توجه انسان بر صله رحم و ارتباطات اجتماعی در زندگی تأکید کرد و افزود: صله رحم سبب نزدیکی هر چه بیشتر انسان با خویشاوندان خود می‌شود.

امام جمعه موقت گچساران در خطبه دوم با اشاره به سالروز بمباران اتمی دو شهر ژاپن توسط آمریکا، عنوان کرد: در این بمباران ۲۲۰ هزار نفر از دو شهر ژاپن کشته شدند.

خواجه‌زاده با اشاره به اینکه بمباران اتمی دو شهر ژاپن نشان می‌دهد که ما با دولتمردان بی رحم آمریکا مواجه هستیم، بیان کرد: آمریکا کلاهک‌های هسته‌ای فراوانی دارد و از بمب اتمی استفاده می‌کند ولی می‌خواهد برای کشورهایی که به دنبال انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای بوده، قانون وضع کند.

وی به انقلاب مشروطیت ایران اشاره کرد و افزود: این انقلاب برای ما درس‌هایی داشت که یکی از این درس‌ها این بود که ما هرگز نباید به غربی‌ها اعتماد کنیم و ما از این انقلاب باید درس بگیریم.

امام جمعه موقت گچساران با اشاره به سالروز تأسیس حقوق بشر اسلامی، گفت: حقوق بشر اسلامی با حقوق بشر غربی تفاوت‌های بسیاری دارد.

خواجه‌‌زاده خاطرنشان کرد: در حقوق بشر اسلامی استعمار و استعمارگری ممنوع بوده و حکومت به عنوان امانت قرار داده می‌شود.

وی ابراز کرد: امیدواریم روزی برسد که اسلام بر تمام پهنای گیتی مسلط و قانون حاکم بر جهان قانون اسلامی باشد.

امام جمعه موقت گچساران با اشاره به موضوع سد معبر در خیابان‌ها و بازار این شهرستان، گفت: برخی شهروندان به من مراجعه می‌کنند که اجناس و اموال من را برده‌اند و به من پس نداده‌اند.

خواجه‌زاده با بیان اینکه نظم در جامعه لازم بوده و باید حاکم شود و جامعه‌ای که نظم در آن نباشد عاقبت خوبی ندارد، افزود: نباید برای حاکم شدن نظم در جامعه از هر وسیله‌ای استفاده شود.

وی تصریح کرد: من نمی‌دانم به وسیله چه حکمی این اجناس را می‌برند و تحویل نمی‌دهند و کدام حکم شرعی به این عزیزان اجازه می‌دهد که اموال مردم را ببرند و پس ندهند.

امام جمعه موقت گچساران با تأکید بر اینکه از نظر قانون اسلامی این گونه رفتار با شهروندان قابل قبول نیست، اظهار داشت: برخی افرادی که در خیابان‌ها و بازار این شهرستان کاسبی می‌کنند افرادی مستمند هستند.

خواجه‌زاده افزود: متأسفانه اموال و اجناس افراد مستمند را می‌برند ولی اموال افراد قدرتمند و شرور را نمی‌برند و این یک تبعیض است.

وی از فرماندار گچساران خواست که در این زمینه ورود و این مسئله را قانونمند کند.

امام جمعه موقت گچساران به مسئله استفاده شخصی از خودروهای ادارات توسط کارکنان ادارات در این شهرستان اشاره کرد و گفت: من در خطبه‌های هفته قبل هم گفتم که خیانت به بیت المال چه از ناحیه مردم و چه از ناحیه مسئولان بالاترین خیانت بوده است.

خواجه‌زاده عنوان کرد: به وفور در سطح شهر استفاده شخصی به همراه خانواده‌ها از خودروهای پلاک قرمز و استیجاری مشاهده می‌شود که این خلاف قانون است.

وی ابراز کرد: فرماندار گچساران تاکنون در این زمینه تلاش‌هایی کرده‌اند که امیدواریم پیگیری‌های وی ادامه پیدا کند.

امام جمعه موقت گچساران درگذشت علی خوان پایه عضو شورای شهر این شهرستان را نیز تسلیت گفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب