شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۳:۴۸:۲۱ - یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اردوهای سازندگی در مناطق محروم گچساران برپا می‌شود
مسئول اردویی و گردشگری سپاه گچساران گفت: اردوهای سازندگی در مناطق محروم این شهرستان تا پایان شهریورماه برپا می‌شود. به گزارش مروارید جنوب ، سرهنگ پاسدارعلی قیطاسی در حاشیه اردوی فرهنگی و ورزشی حوزه مقاومت بسیج امام رضا(ع) این شهرستان، اظهار داشت: هدف از برپایی این اردوی فرهنگی ایجاد آمادگی روحی و جسمی در بین […]

مسئول اردویی و گردشگری سپاه گچساران گفت: اردوهای سازندگی در مناطق محروم این شهرستان تا پایان شهریورماه برپا می‌شود.
ordoبه گزارش مروارید جنوب ، سرهنگ پاسدارعلی قیطاسی در حاشیه اردوی فرهنگی و ورزشی حوزه مقاومت بسیج امام رضا(ع) این شهرستان، اظهار داشت: هدف از برپایی این اردوی فرهنگی ایجاد آمادگی روحی و جسمی در بین بسیجیان برای پذیرش مسئولیت در آینده است.

وی گفت: نسل جوان و نوجوان باید بتوانند در زندگی فردی و اجتماعی برای خود برنامه‌ریزی کرده و آن برنامه را اجرا نمایند.

مسئول اردویی و گردشگری ناحیه مقاومت بسیج گچساران تصریح کرد: در همین راستا برنامه‌ریزی و اجرای چنین اردوهایی به بسیجیان جوان و نوجوان سپرده شده تا ضمن ایجاد آمادگی برای پذیرش مسئولیت‌های بزرگ در آینده برای ارتقای روحیه معنویت و ایجاد نشاط در بین خود نیز اقدام لازم را انجام دهند.

قیطاسی از برگزاری اردوهای متعدد در طول تابستان از سوی ناحیه مقاومت بسیج گچساران خبر داد و افزود: اردوهای یک روزه و چند روزه شهرستانی، استانی و کشوری با عنوان‌های فرهنگی، زیارتی، ورزشی، علمی و سازندگی را تا پایان شهریور ماه راه‌اندازی و برپا می‌کنیم.

اردوی یک روزه فرهنگی و ورزشی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امام رضا(ع) ناحیه مقاومت بسیج گچساران با شرکت تعدادی از بسیجیان عضو حلقه صالحین پایگاه مقاومت شهید باهنر در بارگاه امام‌زاده محمد(ع) گچساران با هدف ارتقای روحیه معنوی و نیز ایجاد نشاط در بین بسیجیان برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب