شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۲:۳۴:۴۴ - پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از هنرمندان حوزه فرهنگ و هنر در گچساران تجلیل شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: انتظار می‌رود که حمایت‌ها از حوزه فرهنگ و هنر در این شهرستان تداوم یابد. ۱۱۴ نور به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور ، صبح امروز آئین تجلیل از هنرمندان عرصه انقلاب در گچساران با حضور فرماندار این شهرستان از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: انتظار می‌رود که حمایت‌ها از حوزه فرهنگ و هنر در این شهرستان تداوم یابد.

DSC09958

۱۱۴ نور
به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴ نور ، صبح امروز آئین تجلیل از هنرمندان عرصه انقلاب در گچساران با حضور فرماندار این شهرستان از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته هنر انقلاب برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در این آئین، اظهار داشت: این آئین با هدف تقدیر و تشکر از زحمات هنرمندان عرصه انقلاب در این شهرستان برگزار شده است.
امیر حسین نوروزی عنوان کرد: هنرمندانی در سطح شهرستان وجود دارد که در فعالیت خوبی در عرصه هنر انقلاب دارند و در جشنواره‌های مختلف استانی و کشوری شرکت کرده‌اند و بنابراین ضروری بوده که به مناسبت هفته هنر انقلاب از این هنرمندان تجلیل کنیم. هنرمندان شهرستان گچساران تاکنون ظرفیت‌ها، توانایی‌ها و استعدادهای خود را بارها اثبات کرده‌اند و در جشنواره‌های کشوری حضوری موفق داشته‌اند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با تقدیر و تشکر از فرماندار این شهرستان جهت حمایت از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر این شهر، گفت: فرماندار گچساران در حمایت از فرهنگ و هنر و هنرمندان این شهرستان تلاش بسیاری داشته‌اند و امیدواریم این حمایت‌ها تداوم یابد.
نوروزی از پیگیری‌های نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس در بحث مشکلات هنرمندان و زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در گچساران تقدیر کرد و افزود: انتظار می‌رود برای برطرف شدن مشکلات زیرساخت‌های فرهنگی و هنری پیگیری‌ها و تلاش‌های نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داشته باشد.
در این آئین از مرتضی خلیلی شاعر آثار ارزشی دفاع مقدس ، امین گنجون خالق آثار تجسمی با مضامین دفاع مقدس ، مهرداد علی‌پور کارگردان نمایش ده هزارویک شب ، حسن بهرامی شاعر و خالق آثار ادبی با مضامین دینی و دفاع مقدس ، سید ناصر حسینی‌پور نویسنده و خالق اثر حماسه پایی که جا ماند ، بهنام نوروزی خالق اثر سینمایی پد خندق با موضوعیت دفاع مقدس و صابر محمدی نویسنده و خالق اثر نماشنامه ده هزارویک شب به عنوان هنرمندان عرصه انقلاب در گچساران با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب