شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۳:۰۷:۲۳ - دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گچساران
جشنواره رضوی در سه رده کودک و نوجوان و بزرگساران در شهرستان گچساران برگزار شد
هرگونه فعالیت در راستای گسترش فرهنگ رضوی بسیار ارزشمند بوده و نزد خداوند مأجور خواهد بود. ۱۱۴ نور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گچساران با اشاره به تشکیل جلسات متعدد جشنواره کتابخوانی رضوی درشهرستان گفت: کتابخوانی رضوی، حرکتی پویا برای شناساندن هشتمین امام شیعیان امام رضا(ع) به جامعه است. کورش حسنی  افزود : جشنواره رضوی […]

هرگونه فعالیت در راستای گسترش فرهنگ رضوی بسیار ارزشمند بوده و نزد خداوند مأجور خواهد بود.

1680834

۱۱۴ نور

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گچساران با اشاره به تشکیل جلسات متعدد جشنواره کتابخوانی رضوی درشهرستان گفت: کتابخوانی رضوی، حرکتی پویا برای شناساندن هشتمین امام شیعیان امام رضا(ع) به جامعه است.

کورش حسنی  افزود : جشنواره رضوی در سه رده کودک و نوجوان و بزرگساران در شهرستان گچساران برگزار شد که برگزاری نمایشگاه به مناسبت جشنواره رضوی ، توزیع بروشورهای تبلیغاتی در نماز جمعه و در راهپیمایی روز قدس ، نصب بنر در معابر پر تردد شهرستان و برگزاری مسابقات نقاشی از اهم کارهای انجام شده در جشنواره رضوی بود.
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان گچساران بیان داشت: درج اخبار مرتبط در خبرگزاری ها و پایگاههای خبری و  چاپ بنر جشنواره و انتشار گسترده آن در سطح شهرستان و معرفی کتاب‌های مسابقه جهت توزیع در سه رده سنی و… بخش دیگری از فعالیت‌های تبلیغی این جشنواره مهم را به خود اختصاص داده است.
وی درباره روش‌های دسترسی علاقه‌مندان به منابع مسابقه گفت: طراحی فرم مخصوص دریافت و فروش کتاب‌های جشنواره در کتابخانه‌های عمومی شهرستان به صورت کتبی و ثبت نام اینترنتی از تمهیداتی است که دسترسی علاقه‌مندان به منابع جشنواره را آسان‌تر می‌کند.
حسنی  ضمن قدردانی از مساعدت مدیران به منظور پخش بنر ها و تبلیغات جشنواره گفت: هماهنگی جهت تبلیغات محیطی نیز در سطح تبلیغات شهر گچساران آغاز شد و بنر های جشنواره در مناطق پر تردد نیز وصل شدند.
وی با اشاره به ظرفیت اطلاع‌رسانی فضاهای مجازی گفت: از جمله اقدامات صورت گرفته در این حوزه می‌توان به درج بنر و فراخوان جشنواره در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی،  استفاده از ظرفیت وبلاگ کتابخانه‌های عمومی، بارگذاری فایل پوستر در سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و کانال‌های خبری و تولید محتوا و پوسترهای متنوع جهت انتشار اشاره کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب