شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
۱۳:۲۱:۵۳ - یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۱۳ کیلو تریاک در گچساران کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۱۳ کیلو و ۹۷۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان خبر داد. ۱۱۴ نور به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین پایش خودروهای عبوری محور گچساران به […]

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۱۳ کیلو و ۹۷۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان خبر داد.

۱۱۴ نور
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین پایش خودروهای عبوری محور گچساران به شیراز به یک دستگاه خودروی سواری سمند و یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و آن ها را متوقف کردند.
وی با اشاره به این که در بررسی مأموران مشخص شد خودروی پراید اسکورت کننده مواد مخدر می باشد افزود: مأموران در بازرسی از خودروی سمند ۱۳ کیلو ۹۷۰ گرم تریاک کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران،خاطرنشان کرد: رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
سرهنگ موسوی در ادامه افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲۷کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف که نسبت به سال مشابه۱۵درصد افزایش کشف داشته و در این راستا ۱۰ باند مواد مخدر متلاشی که۵۰ درصد افزایش را نشان می دهد و ۱۵۰ نفر خرده فروش دستگیر که افزایش ۵۰ درصدی و بیش از ۱۱۰۵۰قرص روانگردان کشف و ۷۳ دستگاه خودرو توقیف گردید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام