چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
۱۳:۳۶:۲۱ - دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه عفاف و حجاب شهرستان باشت برگزار شد
۱۱۴نور خبرنگار:رضا جنتی به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴نور […]

۱۱۴نور

خبرنگار:رضا جنتی

به گزارش پایگاه خبری ۱۱۴نور این جلسه با حضور امام جمعه ؛ فرماندهی سپاه شهرستان باشت دبیر ستاد امربه معروف شهرستان حجت الاسلام خادمی و سایر اعضا حاضر در جلسه پیرامون شرایط حال حاضر شهرستان باشت علی الخصوص پوشش اسلامی در سطح بازار ، اماکن اداری و تفریحی بررسی گردید.

حجت‌الاسلام گنجه ای با بیان احادیثی پیرامون. حجاب و عفاف خواستار توجه جدی تر همه دستگاها علی الاخصوص دستگاهای عضوستاد امربه معروف و نهی از منکر پیرامون رعایت حجاب و عفاف اسلامی شد.

امام جمعه شهرستان باشت با بیان اینکه اجرایی کردن برنامه های گام به گام ستاد با توجه به کارشناسی های صورت گرفته بهترین دستوالعمل فعلی برای تقویت فرهنگ حجاب و عفاف جامعه است گفت ؛ تلاش بیشتری برای بهتر شدن شرایط فعلی باید انجام شود .

سرهنگ دوم پاسدار محسن غلامشاهی به گزارش مفصلی از برنامه های هفته عفاف و حجاب پرداخت و خواستار بسیج همه امکانات در حوزه فرهنگ، برای فریضه حجاب و عفاف در سطح شهرستان شد.

غلامشاهی افزود : برنامه هایی همچون جلسه روشنگری ،اجرا نمایشگاه عفاف و حجاب در پارکینگ وسط شهر، رزمایش سفیران مهربانی ، اهدا هدایای به خانمهای محجبه در عین حال سرپرست خانواده، راهپیمایی خانوادگی در ضمینه حجاب و همچنین پخش برچسپ احادیث مختلف پیرامون فریضه حجاب به وسایل نقلیه گوشه ای از اقدامات هفته حجاب و عفاف بوده که در سطح شهرستان باشت در حال اجرایی میباشد.

حجت‌الاسلام خادمی در این جلسه با اشاره به مصوبات گذشته ستاد امربه معروف شهرستان باشت از ادرات مختلف شهرستان که مصوبات گذشته را در اداره خود اجرای کردن تشکر و از سایر ادارات درخواست اجرای کردن مصوبات ستاد را مطالبه نمودند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان باشت گفت : مسئله حجاب در ادارات و سطح شهرستان از مهمترین مطالبات ستاد هست که با خاطیان طبق قانون قضایی برخوردهای خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور