یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
۸:۱۹:۴۵ - شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مستاجران برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن کجا بروند
۱۱۴نور مسکن و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با […]

۱۱۴نور
مسکن و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن و ساماندهی مشاوران املاک از مستاجران حمایت می‌کند.

معاون مسکن و بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان گفت: مستاجرانی که دارای قرارداد اجاره هستند برای دریافت تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی ودیعه مسکن به آدرس facility.udrc.ir مراجعه کنند.
عبدالصاحب عزیزی افزود: همچنین متقاضیان برای دریافت این وام می توانند به اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد یا اداره های تابعه در شهرستان ها مراجعه کنند تا پس از ارائه مستندات برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شوند.
وی ادامه داد: ساماندهی واحدهای صنفی مشاوران املاک از مهمترین برنامه های دولت برای حمایت از مستاجران در کهگیلویه و بویراحمد است که در این زمینه تاکنون ۲۶ واحد صنفی متخلف تعطیل شده است.
معاون مسکن و بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان گفت: این واحدهای صنفی در کهگیلویه و بویراحمد به علت دریافت رشوه و وجه خلاف قانون ، افزایش اجرا بها با ترفند اختلاف آنچه در قرارداد نوشته شده با آنچه در واقعیت رخ داده متخلف تشخیص داده شدند.
وی با اشاره به اینکه میزان جریمه مشاوران به تشخیص کارشناسان اداره کل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد براساس نوع تخلف آنان تعیین می شوند بیان کرد: متخلفان یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال جریمه شده اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور