شنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۸
۱۲:۰۵:۲۲ - چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک هزینه مسکن به مددجویان تحت پوشش بهزیستی گچساران پرداخت شد
رئیس اداره بهزیستی گچساران گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال کمک هزینه مسکن به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان پرداخت شد. مروارید جنوب سید مهران کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار مروارید جنوب ، اظهار داشت: ارائه خدمات‌رسانی در حوزه مسکن به مددجویان تحت پوشش از جمله برنامه‌های بهزیستی شهرستان گچساران است. […]

رئیس اداره بهزیستی گچساران گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال کمک هزینه مسکن به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان پرداخت شد.
bhzistiمروارید جنوب

سید مهران کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار مروارید جنوب ، اظهار داشت: ارائه خدمات‌رسانی در حوزه مسکن به مددجویان تحت پوشش از جمله برنامه‌های بهزیستی شهرستان گچساران است.

وی بیان کرد: در سال گذشته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کمک هزینه مسکن مهر به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان پرداخت شد.

رئیس اداره بهزیستی گچساران با اشاره به اینکه این کمک هزینه به ۶۶ خانوار تحت پوشش پرداخت شد، افزود: افراد بهره‌مند از این کمک هزینه شامل معلولان، زنان سرپرست خانوار، مردان از کار افتاده و معتادان بهبودیافته بودند.

کشاورز خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ خانوار تحت پوشش بهزیستی گچساران جهت ثبت نام در طرح مسکن مهر به اداره راه و شهرسازی این شهرستان معرفی شدند.

وی گفت: در سال گذشته خانواده‌های دارای دو عضو معلول به بالا به اداره بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان شهرستان و استان به تعداد ۸۲ خانوار جهت واگذاری زمین مسکونی و پرداخت تسهیلات بلاعوض ساخت مسکن معرفی شدند که این موضوع در دستور کار اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قرار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب