یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸
۲۰:۱۰:۵۴ - چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنج باند توزیع مواد مخدر در گچساران متلاشی شد
گچساران- ۱۱۴نور: فرمانده نیروی انتظامیگچساران گفت: پنج باند توزیع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان متلاشی شده است. سرهنگ سید محمد موسوی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گچساران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۸۹ کیلو و ۳۵۰ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه […]

گچساران- ۱۱۴نور: فرمانده نیروی انتظامیگچساران گفت: پنج باند توزیع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان متلاشی شده است.

سرهنگ سید محمد موسوی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گچساران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۸۹ کیلو و ۳۵۰ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال پیش ۵۸ درصد افزایش یافته است.
۱۷۶کیلوگرم مواد مخدر پارسال در شهرستان گچسارانکشف شد.
وی با بیان اینکه مواد مخدر مکشوفه شامل تریاک، هروئین، شیشه و حشیش بوده است ،افزود: ۲۶کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده از نوع ماده مخدر صنعتی شیشه بوده است.
موسوی بیان کرد: ۷۰ قاچاقچی خرده فروش و ۱۰۰ نفر معتاد و نگهدارنده مواد مخدر نیز در این مدت دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گچساران شدند.
فرمانده نیروی انتظامی گچساران افزود: همچنین در این مدت ۶۹ دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در گچسارانکشف توقیف شد.
وی اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۳۰۰ عدد قرص روانگردان در سال جاری در این شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه ۳۳ درصد افزایش داشته است.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

انتهای پیام /*

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام تابناك وب تابناك وب